AP EXPERT 2021
AP EXPERT 2021

AP EXPERT 2021

promocja

31.1.2021-29.9.2021

www.apexpert.pl

http://www.apexpert.pl

Organizator: AUTO PARTNER SA
Kontakt:

www.apexpert.pl

patronat

O WYDARZENIU

Oficjalnie w dniu 1 lutego 2021 r. Auto Partner uruchomił ósmą edycję długoterminowej promocji AP EXPERT. Zmagania o tytuł - Wybitny Wśród Ekspertów - oraz pulę nagród o wartości ponad pół miliona złotych zostały tym samym rozpoczęte.

Jak w minionych latach, Organizator przygotował nie lada wyzwania, stawiając przed Uczestnikami możliwość wykazania się aż w siedmiu eliminacyjnych testach wiedzy, dzięki którym będą mogli przybliżyć się do Wielkiego Finału.

Promocja zaplanowana jest na okres 8 miesięcy i zakończy się 30 września 2021 r. W tym czasie Uczestnicy będą zdobywali punkty za zakupy na wybranym asortymencie Partnerów akcji oraz za poszerzanie wiedzy, a także dodatkowe nagrody w specjalnych comiesięcznych akcjach promocyjnych.

Wielki Finał odbędzie się w październiku, wtedy też poznamy szczęśliwego zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną w postaci samochodu osobowego Hyundai Kona 2021 1.0 T-GDi 120 KM. W trakcie promocji Auto Partner przewiduje rozdanie ponad 500 nagród dodatkowych, a do tego każdy Finalista Finału Teoretycznego otrzyma również specjalną nagrodę.

Szczegóły dostępne na stronie www.apexpert.pl