27. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2021
27. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2021

27. Międzynarodowe Targi STACJA PALIW 2021

targi

10-12.5.2021

EXPO XXI Warszawa

Organizator: Polska Izba Paliw Płynnych: ul. Słomińskiego 19 lok. 521, 00-195 Warszawa tel. +48 22 637 50 77 Email: targi@paliwa.pl
Reklama
Reklama

O WYDARZENIU

Podczas 27. edycji Targów STACJA PALIW uczestnicy będą mogli zobaczyć miasteczko myjni, wizualizację na stacji paliw i myjniach oraz środki ochrony indywidualnej.

Wizualizacja na stacji paliw i myjniach
Zarówno stacja paliw, jak i znajdujące się na jej terenie: myjnia, sklep, gastronomia – to obiekty 24h. Muszą więc być widoczne zarówno w nocy, jak i w dzień oraz przede wszystkim w każdych warunkach atmosferycznych. Miejscem, w którym poznasz szeroki wachlarz firm prezentujących najnowocześniejsze rozwiązania i technologie, nowe trendy są MTSP.

Miasteczko myjni
Ekspozycja sektora urządzeń i usług związanych z myciem oraz pielęgnacją pojazdów to Strefa Myjni. Są tam prezentowane urządzenia do mycia, produkty i usługi nie tylko dla aut osobowych, ale również: TIR-ów, cystern, sprzętu ciężkiego, rolniczego itp. Skupienie dużej liczby firm, ze zróżnicowaną ofertą, w jednym czasie i w jednym miejscu spowodowały, że MTSP zyskały sobie powszechną renomę w tej branży.

Środki ochrony indywidualnej
Jednolity ubiór pracowników nie tylko podkreśla i buduje tzw. spontaniczne zaufanie do firmy i marki, ale także zapewnia spełnienie wymagań z zakresu BHP. Zunifikowane, antyelektrostatyczne ubiory stanowią jeden z koniecznych i niezbędnych elementów ochrony osobistej osób pracujących na stacji paliw. Prócz spełnienia wymogów jakościowych, norm bezpieczeństwa, ważny jest oczywiście regularny serwis, pranie i czyszczenie odzieży roboczej. Jaką więc odzież wybrać? Na co zwrócić uwagę? Odpowiedź na te pytania będzie można znaleźć na Targach STACJA PALIW 2021.

Informacje POWIĄZANE Z WYDARZENIEM

Brak danych

Branże