UNIMETAL Sp. z o.o.
UNIMETAL Sp. z o.o.

UNIMETAL Sp. z o.o.

Kujańska 10, 77-400 Zlotów, PL

http://unimetal-moto.com

Reklama
Reklama

O FIRMIE

UNIMETAL jest wiodącym polskim producentem zaawansowanych urządzeń diagnostycznych. Dzięki wysokiej jakości oraz zaawansowaniu technologicznym naszych produktów zdobywamy uznanie klientów. Misją firmy jest utrzymanie najwyższych standardów na każdym etapie działalności, począwszy od projektowania, produkcji, a kończąc na obsłudze gwarancyjnej i serwisowej. Priorytetem jest spełnienie indywidualnych wymagań naszych partnerów handlowych. Posiadamy swój własny dział badań i rozwoju, w którym zatrudniamy najwyższej klasy inżynierów i specjalistów. Urządzenia wykonywane są z europejskich części i komponentów, zaś produkcja ma miejsce w Polsce. Projektujemy oprogramowania oraz wszystkie moduły elektroniczne we własnym zakresie. Nasze produkty podlegają ciągłemu rozwojowi i doskonaleniu technologicznemu. Firma produkuje nowoczesne linie diagnostyczne do badań pojazdów samochodowych wszystkich typów. Zapewniamy również pełną gamę urządzeń i narzędzi stanowiących wyposażenie stacji kontroli pojazdów. Nasz zespół doradców techniczno-handlowych służy klientom swoją fachową wiedzą i doświadczeniem na terenie całego kraju

Oferta:

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE STACJI KONTROLI POJAZDÓW I WARSZTATÓW SAMOCHODOWYCH:
- linie diagnostyczne nowej generacji Uniline QUANTUM (osobowa, uniwersalna, ciężarowa, mobilna) - urządzenia rolkowe,
- dociążacz hydrauliczny,
- ukłąd wagowy, - płyty zbieżności,
- testery zawieszenia,
- szarpaki,
- podnośniki samochodowe (m.in. 2,4-kolumnowe, nożycowe, podprogowe, kolumny mobilne, podpodłogowe, niskopodnoszące),
- testery warsztatowe,
- rolki wolnobieżne,
- wyposażenie serwisów ogumienia,
- myjnie samochodowe,
- urządzenia do geometrii,
- urządzenia do klimatyzacji i wiele innych.

Urządzenia posiadają wymagane certyfikaty Instytutu Transportu Samochodowego oraz znak CE.

Świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne, które obejmują również pełne doradztwo w zakresie montażu i obsługi urządzeń oraz szkolenia techniczne personelu.

Informacje firmowe

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Unimetal-u

Narzędzia diagnostyczne

Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Unimetal-u

W tym roku eksperci z branży kolejny raz nagrodzili urządzenia produkcji Unimetal Złotymi Medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich 2020. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów, innowacyjnym produktom, które spełniają szereg wymagających kryteriów.