SENTECH / GG Profits Sp. z o.o.
SENTECH / GG Profits Sp. z o.o.

SENTECH / GG Profits Sp. z o.o.

Spacerowa 6/8, 95-200 Pabianice, PL

http://www.sentech.pl

Reklama
Reklama

O FIRMIE

GG Profits Sp. z o.o. zajmuje się produkcją przewodów i cewek zapłonowych do silników z zapłonem iskrowym. Produkuje na potrzeby fabryk samochodowych jako dostawca OEM oraz na rynek części zamiennych. Produkty GG Profits pod marką SENTECH oparte są o najbardziej technologicznie zaawansowany przewód z rdzeniem ferrytowym. GG Profits jest jedynym producentem oryginalnych przewodów ferromagnetycznych "wire wound" w Polsce. Posiada własne laboratorium badawcze, wyposażone w nowoczesny sprzęt pomiarowy, które zapewnia możliwość monitorowania jakości produktów własnych oraz powierzonych przez firmy zewnętrzne. SENTECH oferuje cewki zapłonowe wszystkich typów: ołówkowe (pojedyncze, montowane bezpośrednio na świecę, zespolone (łączone przewodami), szeregowe/blokowe (kilka jednakowych cewek we wspólnym module). Nowością w ofercie są specjalistyczne przewody zapłonowe SENTECH TG do wszelkich urządzeń przemysłowych zasilanych gazem z wytwornic, gazem ziemnym oraz CNG i LPG.

Oferta:

• przewody zapłonowe
• cewki zapłonowe
• diagnostyka laboratoryjna systemów zapłonowych

Przewody zapłonowe SENTECH produkowane są głównie do samochodów, ale także do wózków widłowych, motocykli, samolotów sportowych, skuterów wodnych, łodzi motorowych, motolotni, agregatów prądotwórczych oraz innych, wykonywanych na specjalne zamówienia.

GG Profits produkuje również przewody w oparciu o rdzeń miedziany, kevlarowy oraz przewody tuningowe i do pojazdów rajdowych. Przewody i cewki zapłonowe są znakowane. Zawierają napisy i grawer identyfikujące markę SENTECH.