NOVOL Sp. z o.o.
NOVOL Sp. z o.o.

NOVOL Sp. z o.o.

Ul. Żabikowska 7/9, 62-052 Komorniki, PL

http://novol.com

Reklama
Reklama

O FIRMIE

NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Od początku istnienia najwyższym priorytetem jest dla nas wysoka jakość, dlatego wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię. Ponad 90% produkcji to materiały do napraw lakierniczych, będące kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy profesjonalnego lakiernika. W ramach kilku linii produktowych NOVOL oferuje chemię do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych o szerokim zastosowaniu, przez szpachlówki o specjalistycznym przeznaczeniu, aż po podkłady akrylowe, lakiery bazowe, bezbarwne lakiery oraz pełną paletę materiałów uzupełniających. Wszystko po to, by realizować ważny cel jakim jest dostarczanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy w nowoczesnym warsztacie lakierniczym.

Informacje firmowe

Mistrzostwa lakierników SPECTRAL 2019

Wiadomości

Mistrzostwa lakierników SPECTRAL 2019

W listopadzie mieliśmy okazję obserwować pierwsze Mistrzostwa Lakierników SPECTRAL zorganizowane przez firmę NOVOL. Lakiernicze rozgrywki miały miejsce w centrum szkoleniowym firmy mieszczącym się przy fabryce w podpoznańskich Komornikach.

Konkursowe zmagania trwały 2 dni, a zakończone zostały uroczystą galą prowadzoną przez Łukasza Byśkiniewicza, kierowcę rajdowego i dziennikarza programów motoryzacyjnych w TVN Turbo, oraz Tomasza Tomczyka – dyrektora pionu szkoleń w firmie NOVOL.
W trakcie gali nie mogło zabraknąć prezesa firmy NOVOL – Filipa Nowakowskiego, który podkreślał, że tego typu konkurs nie tylko zacieśnia współpracę z kontrahentami i partnerami strategicznymi firmy, ale też promuje lakierników posiadających wysokie umiejętności i talent.

Zwycięzcy konkursu na najlepszego lakiernika Spectral:

 • Miejsce III z wynikiem 451 punktów zajął Robert Huttowski z firmy WRAL z Poznania.
  W nagrodę otrzymał:
  voucher o wartości 500 zł na zakupy dla warsztatu, pistolet lakierniczy Air Gunsa IMPACT firmy ANEST IWATA, pistolet lakierniczy SATA SATAjet 100 B RP 1,6, zestaw materiałów polerskich firmy RUPES, pakiet gadżetów VIP od firmy SPECTRAL.
 • Miejsce II z wynikiem 484 punkty zajął Maksymilian Diakin z firmy Usługi Motoryzacyjne Dorota RYBIŃSKA z Nowej Iwicznej.
  W nagrodę otrzymał: voucher o wartości 1000 zł na zakupy dla warsztatu, pistolet lakierniczy W 400 Belaria firmy ANEST IWATA, pistolet lakierniczy SATA SATAminijet 4400 RP 1,2 SR, zestaw materiałów polerskich firmy RUPES, pakiet gadżetów VIP od firmy SPECTRAL.
 • Miejsce I z wynikiem 539 punktów zajął Wojciech Bondyra z firmy Autogaraż Białowola.
  W nagrodę otrzymał: weekendowy pobyt w Pałacu Mierzęcin dla dwóch osób, voucher o wartości 2000 zł na zakupy dla warsztatu, pistolet lakierniczy ANEST IWATA WS 400 EVO, pistolet lakierniczy SATA  SATAjet X 5500 RP Digital 1,2 O, polerkę rotacyjną RUPES LH 19E, pakiet gadżetów VIP od firmy SPECTRAL.