Kaliński – Układy Wydechowe
Kaliński – Układy Wydechowe

Kaliński – Układy Wydechowe

Szamotulska 40, 62-080 Chyby, PL

https://kalinski.pl/

O FIRMIE

Firma Kaliński działa na rynku przez ponad 30 lat, od początku przyjmując wąską specjalizację związaną z układami wydechowymi, oferując produkty do motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn roboczych, rolniczych, budowlanych oraz innych pojazdów z silnikami spalinowymi.

Obecnie firma skupia swoje działania w obszarze regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów, które realizuje z użyciem dwóch unikalnych metod. Regenerację wykonuje z użyciem brytyjskiej maszyny Hartridge DPF 300 lub poprzez wymianę znajdujących się w środku wkładów.

Jako jedna z nielicznych firm realizujemy regenerację katalizatorów SCR oraz filtrów cząstek stałych za pomocą wymiany wkładów na nowe. Wymiana wkładów czasami jest jedyną możliwą metodą regeneracji. Regeneracja przywraca pełną sprawność, jednocześnie jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż zakup nowego elementu, jest ekologiczna.

Stosowna wiedza oraz doświadczenie w stosowaniu tej metody, potwierdza wyróżnienie usługi regeneracji złotym medalem 2023 przyznanym na targach EKOTECH w Kielcach.

„Kalińscy” świadczą swoje usługi i sprzedają produkty zarówno stacjonarnie w podpoznańskim serwisie w Chybach, jak i wysyłkowo, eksportując dużą cześć produkcji do krajów Unii Europejskiej. Firmę wyróżnia:

  • 30–letnie doświadczenie,
  • obszerny magazyn,
  • gwarancja jakości usług,
  • kompleksowość działań oraz
  • szybkość realizacji.