EBC Polska sp. z o.o.
EBC Polska sp. z o.o.

EBC Polska sp. z o.o.

Michała Ossowskiego 5, 30-656 Kraków, PL

https://ebcbrakes.pl/pl

O FIRMIE

EBC Brakes jako światowy lider w produkcji komponentów hamulcowych nadal jest firmą prywatną. 100% klocków hamulcowych jest produkowane we własnych zakładach w Northampton i Bristol w Wielkiej Brytanii oraz w Cleveland w USA, 100% motocyklowych i rowerowych tarcz hamulcowych tworzymy w swoim zakładzie w Wielkiej Brytanii a olbrzymią większość samochodowych tarcz hamulcowych również w Wielkiej Brytanii i USA.

EBC Brakes powstało w 1978 r. i od 1979 r. rozpoczęło opracowywanie pierwszej na świecie gamy klocków i tarcz hamulcowych dla rynku wtórnego. Po udanej premierze w Europie EBC rozszerzył się na rynku USA w połowie lat 80. XX w. W drugiej połowie lat 80. grupa EBC urosła do rangi czołówki światowej z bardzo mocną pozycją w każdym segmencie przemysłu związanego z hamulcami.

Oferta:

Firma EBC produkuje wysokiej jakości części hamulcowe samochodowe, w tym klocki hamulcowe oraz sportowe tarcze hamulcowe do różnych zastosowań. W przypadku, gdy od naszych klocków oczekujemy ponadprzeciętnych osiągów to marka EBC jest świetnym wyborem. Wszystkie oferowane produkty cechują się wyższą wydajnością niż standardowe zamienniki oferowane przez konkurencję.