DRiV Incorporated
DRiV Incorporated

DRiV Incorporated

500 N Field Drive, null Lake Forest, IL, 60045, US

https://www.driv.com/

O FIRMIE

Ferodo od ponad wieku współpracuje razem z producentami samochodów. Klocki hamulcowe o zerowej zawartości miedzi, zbudowane do montowania ich w określonym kierunku, dzięki czemu spada poziom wibracji i hałasu w czasie eksploatacji klocków to tylko jedna z wielu innowacji. Dla Ferodo ważna jest przyszłość, dlatego projektuje części dla samochodów elektrycznych.

Moog – specjalista w produkcji elementów układu kierowniczego i zawieszenia. Przeguby kulowe, drążki osiowe i końcówki drążków kierowniczych słyną z podwyższonej trwałości, a także wytrzymałości. Dzięki temu zapewniają precyzyjne wyczucie układu kierowniczego przez cały okres użytkowania elementów.

Monroe – ciesząca się wysokim zaufaniem firma z przemysłu motoryzacyjnego. Od ponad stu lat dostarcza mechanikom i właścicielom pojazdów światowej klasy amortyzatory, kolumny zawieszenia oraz elementy układu kierowniczego. Produkty specjalnie opracowane dla samochodów osobowych, lekkich ciężarówek, SUV-ów, autobusów, furgonetek i pojazdów użytkowych.

Oferta:

Ferodo jest uznanym producentem tarcz i klocków hamulcowych. Te doceniają je kierowcy wyścigowi, zespoły kartingowe, kierowcy ciężarówek i użytkownicy samochodów osobowych. Od profesjonalnych klocków hamulcowych do wyścigówki po bębny hamulcowe. Tutaj znajdziesz wszystko, co potrzebne do układu hamulcowego.

Moog – oferuje zestawy naprawcze elementów zawieszenia do samochodów osobowych. Dodatkowo specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej klasy łożysk kół, układów zawieszenia i układów kierowniczych. Kluczowe dla firmy Moog są również pojazdy ciężarowe. W tej kategorii produktów znajdują się precyzyjne zaprojektowane oraz wytrzymałe drążki reakcyjne i drążki kierownicze do pojazdów ciężkich.

Monroe słynie przede wszystkim z amortyzatorów do większości samochodów osobowych, sprężyn zwojowych i elementów układu zawieszenia. Pojazdy ciężarowe mają wiele referencji. Od amortyzatorów kabiny i siedzeń w pojazdach ciężarowych oraz autobusach, po amortyzatory osi dla autobusów i ciężarówek.