AS-PL Sp. z o.o.
AS-PL Sp. z o.o.

AS-PL Sp. z o.o.

ul. Michałki 32, 80-716 Gdańsk, PL

https://as-pl.com

O FIRMIE

AS-PL Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, założone w 1992 r. (wcześniej jako Auto-Starter), które produkuje rozruszniki i alternatory.

Firma współpracuje z dystrybutorami i hurtownikami części zamiennych z całego świata (ponad 80 krajów) w obszarze rynku aftermarket, czyli dystrybucji części zamiennych i akcesoriów do pojazdów.

W ofercie znajduje się ponad 19 000 pozycji asortymentowych, odpowiadających blisko 280 000 numerom referencyjnym, począwszy od części oryginalnych, aż po zamienniki oferowane w konkurencyjnych cenach. Są to części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli i dla rynku przemysłowego.

Asortyment podzielony jest na trzy linie produktowe:

  • Premium Line: propozycja skierowana dla Klientów poszukujących najwyższej jakości wyrobów. Składają się na nią zarówno produkty pochodzące od światowej klasy producentów OEM, jak i wyselekcjonowane produkty marki AS.
  • Standard Line: wiodąca linia produktowa marki AS, dedykowana dla Klientów szukających wysokiej jakości, niezawodności i konkurencyjnych cen.
  • Economy Line: linia produktów skierowana dla osób poszukujących jakości za rozsądną cenę.