Wrzesień 2023 i Women Automotive Network

Wrzesień 2023 i Women Automotive Network Women Automotive Summit

Konferencja odbędzie się 20.9.2023 r. – jej celem jest zrzeszenie liderów z branży i dzielenie się kluczowymi spostrzeżeniami z zakresu automotiv. Szczyt powraca do swojej formuły prelekcji i bezpośrednich spotkań z uczestnikami oraz dziennikarzami. Ostatni raz na żywo event odbył się 4 lata temu. 350 gości spotka się w niemieckim Ludwigsburgu, do wydarzenia będzie można dołączyć także zdalnie.

Women Automotive Network zacznie się już 19.09. przyjęciem networkingowym przed pokazem Flex Automotive Design Center w Stuttgarcie. Sesja ma zapewnić uczestnikom  nawiązanie branżowych relacji. Następnego dnia ruszy oficjalna część merytoryczna. Kluczowe rozmowy będą dotyczyć: 

  • „Konkurencyjności i przemysłu motoryzacyjnego, w tym odkrywania najnowszych światowych trendów w sektorze automotiv HR”. Konferencję poprowadzi Domiziano Pontone z Gi Group Holding. 
  • Kolejny temat to „Potęga cyfryzacji” omówiona przez Kirsty Skinner-Gerth z BMW.
  • O tym, że „Nigdy nie było lepszego czasu, aby być kobietą w motoryzacji” będzie przekonywać Marie-Fleur Revel z XL2 GmbH (Audi & Capgemini).
  • Nina Roeck z Bosch przygotowała prezentację pt. „Kształtowanie nowej ery mobilności. Razem”.
  • A Patricia Bernstein z Porsche AG wypowie się w kwestii „Wiodąca transformacja w branży motoryzacyjnej – podjęcie wyzwania”. 
konferencja_WAS  Women Automotive Network

Na scenie zostanie też przeprowadzony wywiad z Thilo Koslowskiem, założycielem i byłym dyrektorem generalnym Porsche Digital oraz z Nicole Scott z Bloomberg TV Globally. Rozmowa będzie dotyczyła filmu „Droga do roku 2030: poruszanie się po ewolucji technologii przemysłu motoryzacyjnego”.

Uczestnicy wydarzenia mogą też posłuchać wykładu Andrei Seidel z Daimler Truck AG i Michy Goebig z GO BIG Coaching & Communications.

Podczas szczytu odbędzie się także interaktywna sesja okrągłego stołu: panel „Co wyróżnia dobrego lidera?” oraz wykład „Charyzma – mity i rzeczywistość”. Sesja zakończy się pierwszą w historii ceremonią wręczenia nagród Women Automotive Awards, podczas której przedstawiona zostanie lista cenionych profesjonalistów, którzy zostali wyróżnieni za swoje osiągnięcia i wkład w sektor motoryzacyjny.

Stephanie May, dyrektor handlowa Women Automotive Network, powiedziała: – Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością powrotu, po czterech latach, na arenę konferencyjną i opcją zrzeszenia wielu osób pod jednym hasłem przewodnim. Automotiv jest dla wszystkich, takiej wymiany myśli oraz doświadzeń w temacie zdecydowanie nie można przegapić!  Cieszymy się, że możemy gościć niezwykle wpływowe osoby z branży motoryzacyjnej. 

Uroczystości będą kontynuowane po zakończeniu wydarzenia, podczas wydarzenia Porsche After-Work „Poznaj zespół” w Muzeum Porsche.

Szczyt Women Automotive Summit ma na celu zgromadzenie liderów branży, wizjonerów i profesjonalistów – ma to być swoista platforma do dzielenia się wiedzą, tworzenia sieci kontaktów oraz do  współpracy. Założeniem organizatorów było „stworzenie katalizatora stymulującego pozytywne zmiany i ciągłe doskonalenie w branży motoryzacyjnej”.

Źródło:  Women Automotive Network

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę