Volker Plücker mianowany wiceprezesem ds. filtracji przemysłowej w Grupie Hengst

Nowy wiceprezes ds. filtracji przemysłowej w Grupie Hengst
11.5.2020

1 maja 2020 roku Volker Plücker objął w Hengst stanowisko wiceprezesa grupy ds. filtracji przemysłowej. Przed dołączeniem do firmy Volker Plücker odpowiadał m.in. za filtrację przemysłową w Mann+Hummel, następnie był dyrektorem generalnym Weber Hydraulik i wreszcie dyrektorem generalnym The Filtration Group odpowiedzialnym za jednostkę biznesową Mahle Industrial Filtration. 

Jako członek kadry zarządzającej Grupy Hengst, Volker Plücker będzie podlegał bezpośrednio dyrektorowi generalnemu Christopherowi Heine. Jego zatrudnienie jest kolejnym krokiem do dalszego rozwoju działu filtracji przemysłowej.

Powiązane firmy

Bez względu na obecną sytuację rynkową, wciąż realizujemy strategiczne cele firmy i rozwijamy działania w zakresie filtracji przemysłowej – powiedział Christopher Heine, dyrektor generalny Grupy Hengst. – Cieszymy się, że Volker Plücker dołączył do naszej kadry zarządzającej. Wierzymy, że jego wiedza i wieloletnie doświadczenie pozytywnie wpłyną na dalszy rozwój firmy.

Źródło: Grupa Hengst

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę