Valeo Canopy – wycieraczki samochodowe – autoExpert nominuje

Valeo Canopy – wycieraczki samochodowe – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: części i akcesoria warsztatowe

Valeo Canopy to odpowiedź na rosnące potrzeby ekologiczne kierowców, którzy pragną połączyć wydajność z troską o środowisko. Nowe wycieraczki Valeo, oparte na zaawansowanych technologiach, są przyjazne dla planety na wielu poziomach. Zastosowanie materiałów zrównoważonych, takich jak trzcina cukrowa, oleje roślinne i recyklingowana sadza z opon, minimalizuje wpływ na środowisko, jednocześnie gwarantując doskonałą jakość czyszczenia szyb. 

Valeo-Canopy Valeo

Wycieraczki Valeo to także wykorzystanie zrównoważonych materiałów w ramionach wycieraczek. Metal i plastik pochodzący z recyklingu sprawiają, że produkty są nie tylko wydajne, ale także redukują ilość odpadów, które trafiają na wysypiska.

Wszystkie te ekologiczne innowacje nie wpływają na wydajność wycieraczek. Mieszanka gumowa, która łączy w sobie kauczuk naturalny i syntetyczny, zapewnia doskonałe wycieranie szyb w każdych warunkach pogodowych. Opakowania wycieraczek również podążają za zasadą zrównoważonego rozwoju. Wykorzystując w 90% papier z recyklingu, Valeo minimalizuje negatywny wpływ na środowisko i przyczynia się do redukcji zużycia surowców. Nowa linia ekologicznych wycieraczek Valeo to harmonia pomiędzy wydajnością a troską o środowisko. Kierowcy mogą cieszyć się czystymi szybami, wiedząc, że dokonują ekologicznego wyboru.

Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15,
02-674 Warszawa, Polska
Hotline VSEE: 801 8888 22, +48 222 70 00 70
www.valeoservice.pl

Valeo
Valeo Service Eastern Europe Sp.z o.o.

Valeo Service Eastern Europe Sp.z o.o.

Valeo to specjalista w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży części, systemów zintegrowanych i modułów dla branży motoryzacyjnej. Wszechstronne doświadczenie i dążenie do innowacyjności pozwala Valeo wyposażać samochody w najnowsze technologie oraz wyprzedzać potrzeby branży motoryzacyjnej.

Valeo Service jest specjalistą na rynku części zamiennych, obsługując zarówno producentów samochodów, jak i niezależny rynek wtórny. Valeo Service zaopatruje wszystkie kanały rynku wtórnego na całym świecie w szeroką gamę produktów, stanowiąc tym samym wsparcie dla specjalistów rynku wtórnego w ich codziennej pracy oraz zwiększając bezpieczeństwo, komfort i przyjemność jazdy samochodami.

Valeo Service oferuje też innowacyjne narzędzia i usługi takie jak diagnostyka, szkolenia oraz wsparcie sprzedaży i marketingu dla dealerów samochodów, dystrybutorów części zamiennych oraz niezależnych warsztatów samochodowych w ponad 150 krajach na świecie. Wśród całej działalności Valeo, grupa Valeo Service odpowiada za aktywność na rynku wtórnym.

Jako producent średnio 3000 nowych referencji rocznie, Valeo Service oferuje szeroką gamę produktów oraz znakomitych usług (narzędzia szkoleniowe, narzędzia wspomagania sprzedaży i narzędzia wsparcia technicznego).

Valeo Service oferuje wysokiej jakości, kompleksowe i innowacyjne rozwiązania, które zaspokoją każdą potrzebę rynku. Dealerzy samochodów, dystrybutorzy części zamiennych, niezależni mechanicy i właściciele warsztatów korzystać mogą z wartości dodanej, która zwiększa ich efektywność tak w aspekcie handlowym, jak i technicznym.

Oferta:

Wszechstronna oferta Valeo Service w zakresie części zamiennych do pojazdów obejmuje wiele produktów i usług dla producentów i niezależnych sieci na całym świecie. Nasza fachowa wiedza widoczna jest we wszystkich kanałach dystrybucji, zarówno tych dedykowanych profesjonalistom z branży (tradycyjne sieci motoryzacyjne), jak i jednostkom niezależnym (hipermarkety, mechanicy oraz internet).

Produkty Valeo obecne są w ponad 150 krajach. Sprzedaż wspierana jest przez wypecjalizowane oddziały produkujące części zamienne w Europie (9 filii), w USA, Meksyku, w Azji (m.in. w Chinach i w Indiach), w Ameryce Południowej (Brazylia i Argentyna), oraz w oddziale eksportowym, który zaopatruje pozostałe części świata.

Bogate i spójne portfolio produktów i usług, które z każdym rokiem powiększa się średnio o 3000 nowych produktów.

 • klimatyzacja i jakość powietrza
 • chłodzenie silnika
 • filtry silnikowe
 • systemy hamulcowe
 • systemy wycieraczek
 • systemy zapłonowe
 • układy elektryczne
 • układy przeniesienia napędu
 • systemy oświetlenia
 • systemy zabezpieczeń
 • układy przełączników i systemy detekcji
 • układy regulacji przepływu powietrza
 • akcesoria elektryczne
 • wspomaganie parkowania i jazdy

Profil Firmy

Valeo Service Eastern Europe Sp.z o.o.