Urządzenie rozruchowe: Banner Power Booster – Banner – Nominacja: Produkt Roku 2024

Banner Power Booster – Banner – Nominacja: Produkt Roku 2024


Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Urządzenia Banner Power Booster zapewniają mobilną moc zawsze i wszędzie. Przenośne urządzenia rozruchowe Banner Power Booster to szybkie i nieskomplikowane rozwiązanie umożliwiające uruchomienie pojazdu. To łatwość obsługi i maksymalne bezpieczeństwo, także jako źródło zasilania oraz ładowania zewnętrznych urządzeń elektrycznych i elektronicznych (wyjście 12V DC i gniazdo USB 2.1). 

Banner Power Booster to urządzenia rozruchowe o zwiększonej mocy, do zastosowań profesjonalnych, na co dzień oraz w czasie wolnym, wyposażone w wydajne akumulatory AGM 23Ah. Odpowiednie do samochodów osobowych, ciężarowych i pojazdów użytkowych z systemami 12V (PB12) lub/i 24V (PB12/24). Wytrzymałe wykonanie, łatwa i bezpieczna obsługa, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją z ostrzeżeniem dźwiękowym. Odpowiednie dla wszystkich ołowiowych akumulatorów rozruchowych. Prąd rozruchu do 2300A (PB12) / 2300A/4600A (PB12/24).

BannerBaterien   Zajrzyj na:
   www.bannerbatterien.com/pl

Konkurs

Banner Polska Sp. z o.o.

Banner Polska Sp. z o.o.

Producent i bezpośredni importer akumulatorów rozruchowych. Banner GmbH z siedzibą w Linz / Austria, istnieje od 1937 roku. Wszystkie akumulatory rozruchowe produkowane są w zakładzie firmy w Linz. Oferta firmy Banner obejmuje wysokiej jakości akumulatory rozruchowe do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn specjalistycznych a także baterii zasilania alternatywnego i stacjonarnego (łodzie, zasilanie awaryjne, maszyny o napędzie elektrycznym).

Oferta obejmuje również pełną gamę profesjonalnych akcesoriów do obsługi akumulatorów (ładowarki, testery, klemy) oraz urządzenia rozruchowe.

Oferta:

 

Akumulatory rozruchowe. Akumulatory do nowoczesnych i wymagających pojazdów (Start/Stop): Running Bull AGM, Running Bull BACKUP AGM, Running Bull EFB. Uniwersalne akumulatory 4-biegunowe UNI BULL. Akumulatory w jakości pierwszego wyposażenia serii Power Bull oraz Power Bull Pro.

Akumulatory do pojazdów z niskim zapotrzebowaniem na energię Starting Bull. Akumulatory do pojazdów użytkowych i maszyn serii Buffalo Bull (SHD / SHD Pro). Akumulatory do motocykli Bike Bull (AGM / AGM SLA). Akumulatory do zasilania alternatywnego (głębokiego rozładowania).

Akumulatory serii Energy Bull. Akumulatory trakcyjne i stacjonarne. Akcesoria do akumulatorów. Ładowarki, testery, urządzenia rozruchowe, klemy, środki do czyszczenia i konserwacji biegunów oraz neutralizacji elektrolitu.

Profil Firmy

Banner Polska Sp. z o.o.

Konkurs