Urządzenie diagnostyczne: Tester KTS 560 – BOSCH – Nominacja: Produkt Roku 2024

Tester KTS 560 – BOSCH – Nominacja: Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Tester KTS 560 obsługuje wszystkie popularne transmisje danych, w tym również oparte na sieci Ethernet. Daje możliwość równoległego obsługiwania kilku sterowników jednocześnie, współpracuje z oprogramowaniem producentów pojazdów (PassThru), co daje szerokie możliwości w zakresie przeprogramowania lub aktualizacji sterowników i dostępu do informacji technicznych dotyczących napraw.

KTS 560, w połączeniu z oprogramowaniem ESI[tronic] Evolution, umożliwia wykonywanie zaawansowanej diagnostyki w pojazdach również w tych, w których producenci zastosowali zabezpieczenie w postaci ograniczonego dostępu. Dzięki Secure Diagnostic Access Bosch proponuje bezproblemowy dostęp do zabezpieczonej elektroniki pojazdu w ramach podstawowego abonamentu, bez dodatkowych kosztów. W wyższych pakietach diagnostycznych (Zaawansowany lub Mistrz) oprócz diagnostyki mamy opcję skorzystania z bogatej dokumentacji serwisowej od Boscha i z oryginalnej dokumentacji producenta pojazdów tj. VW, Audi, Fiat, BMW, Mini, Rolls-Royce.

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Pracując z KTS i oprogramowaniem ESI[tronic] Evolution mamy możliwość korzystania z innowacyjnej usługi jaką jest Zdalna Diagnoza, w której to inżyżynierowie z Boscha mogą połączyć się zdalnie z pojazdem z wykorzystaniem KTS 560. Ta funkcja pozwala na zdalne programowanie, adaptacje. Narzędzie umożliwia warsztatom wykonywanie usług porównywalnych z ASO, podnosząc standard i efektywność napraw.

BOSCH urządzenie diagnostyczneModuł diagnostyczny KTS 560 współpracuje z każdym komputerem z systemem Windows 10 lub nowszym. Wysokiej wydajności Bluetooth klasy 1 zapewnia wygodną i stabilną komunikację bezprzewodową.
Urządzenie spełnia normę IP53 – dzięki temu idealnie sprawdza się w ciężkich warsztatowych warunkach pracy. Producent udziela 2-letniej gwarancji na sprzęt.

Konkurs

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma Bosch oferuje kompletny program wyposażenia warsztatów i stacji kontroli pojazdów oraz ok. 100 000 artykułów motoryzacyjnych do wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych. Poza tym prowadzi doradztwo techniczne oraz szkolenia a także zarządza siecią autoryzowanych serwisów samochodowych pod nazwą Bosch Service i Auto Crew. Ponadto jest producentem wysokiej jakości części zamiennych, które czynią jazdę bezpieczną, przyjemną i przyjazną dla środowiska. Technologie i produkty firmy Bosch są stosowane w niemal wszystkich pojazdach na całym świecie.

Oferta:

  • części samochodowe: akumulatory, alternatory i rozruszniki, filtry, paski napędowe, zestawy rozrządu, przewody zapłonowe, świece zapłonowe, świece żarowe, układy hamulcowe, układy wtryskowe benzyny, układy wtryskowe oleju napędowego oraz ich podzespoły, systemy oczyszczania spalin denoxtronic i podzespoły, wycieraczki szyb samochodowych, reflektory, żarówki,
  • urządzenia diagnostyczne: przyrządy do diagnostyki silnika, testery usterek wraz z oprogramowaniem diagnostycznym ESI[tronic], analizatory spalin i dymomierze, linie diagnostyczne i rolki hamulcowe, przyrządy do ustawienia świateł i zbieżności kół, hamownie oraz stoły probiercze do pomp wtryskowych, warsztatowe ładowarki akumulatorów oraz testery akumulatorów.

W ofercie znajdują się również podnośniki, urządzenia do obsługi klimatyzacji, szarpaki, odciągi spalin, sprzęt do wymiany ogumienia (wyważarki, montażownice), systemy do pomiarów i napraw samochodów powypadkowych.

Profil Firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Konkurs