Tomasz Piasny nowym dyrektorem ds. Rozwoju Sieci Dealerskiej marki Volkswagen

11.5.2020
Reklama
Reklama

Tomasz Piasny został nowym dyrektorem do spraw rozwoju sieci dealerskiej marki Volkswagen.

16 lat temu zacząłem z marką Škoda podróż, która teraz dobiega końca. Podróż, która nauczyła mnie jak współpracować z mediami i komunikować się z klientami oraz jak motywować i inspirować importerów marki Skoda w innych krajach. Przez ostanie 7 lat pracowałem z dealerami w Polsce. Bardzo się cieszę, że moją motoryzacyjną przygodę będę kontynuował z Volkswagenem. Jestem gotowy, aby wesprzeć zespół w realizacji zaplanowanych celów i współtworzyć wejście Volkswagena w erę elektromobilności – mówi Tomasz Piasny, nowy Dyrektor ds. Rozwoju sieci dealerskiej marki Volkswagen. 

Z marką Skoda Tomasz Piasny był związany od 2004 roku. W tym czasie pracował w działach PR i marketingu oraz był odpowiedzialny za rozwój sieci dealerskiej. Stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Sieci Dealerskiej marki Skoda pełnił przez ostatnie 7 lat.  

Jestem przekonany, że ogromna kreatywność i doświadczenie Tomasza Piasnego – zdobyte podczas pracy zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii, na Ukrainie, a także w Czechach – pozwolą nam zrealizować ambitne cele oraz wyzwania, które w najbliższych latach stoją przed Volkswagenem – powiedział Łukasz Zadworny, Dyrektor marki Volkswagen.

Źródło: Volkswagen

Reklama
Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama