Głosowanie nad terminem targów GasShow. Weź udział i zdecyduj

Głosowanie nad terminem targów GasShow. Weź udział i zdecydu
25.6.2020

W związku z pandemią wirusa COVID-19 organizator Międzynarodowych Targów GasShow 2020 podjął decyzję o zmianie daty wydarzenia na 14-15 października 2020.

W międzyczasie organizator dostał od części Wystawców i Gości imprezy sugestie, że być może właściwym rozwiązaniem byłaby rezygnacja z organizacji wydarzenia w roku 2020 i przeniesienie go na wiosnę roku 2021, właśnie ze względu na ciągłą niepewność dotyczącą rozwoju pandemii.

Organizator zapewnia, że jest gotowy na przeprowadzenie targów i towarzyszących im wydarzeń w październiku bieżącego roku, zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zachowania bezpieczeństwa, ale przede wszystkim zależy mu na jak najlepszej jakości wydarzenia i korzyściach, jakie odniosą z udziału w nim wszyscy: Partnerzy, Wystawcy, uczestnicy konferencji oraz Goście.

Jest to też o tyle ważne, że GasShow jest imprezą międzynarodową, łączącą przez dwa dni cały światowy rynek LPG, CNG i LNG, co wymaga swobody w planowaniu kalendarzy oraz przemieszczania się w skali globalnej.

Z tych powodów organizator prosi o wypełnienie ankiety, która pozwoli podjąć właściwą decyzję.

Źródło: GasShow

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę