Technologia UV: Spectral UNDER UV-SWIFT, Spectral SPOTLIGHT UV – Novol – Nominacja: Produkt Roku 2024

Technologia UV – Novol – Nominacja: Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: chemia

Firma NOVOL wprowadziła na rynek produkty w technologii UV Spectral UNDER UV–SWIFT i Spectral SPOTLIGHT UV.

Spectral UNDER UV–SWIFT to wypełniający podkład UV, który charakteryzuje się szybkim czasem utwardzania, co znacznie przyspiesza proces napraw lakierniczych. Produkt ten oferuje doskonałą przyczepność i odporność na uszkodzenia mechaniczne, co czyni go idealnym do zastosowań w trudnych warunkach warsztatowych.

Spectral SPOTLIGHT UV to szpachlówka utwardzana promieniami UV, która również cechuje się szybkim utwardzaniem i łatwością obróbki. Zapewnia to precyzyjne wykończenie powierzchni przed nałożeniem kolejnych warstw lakieru, co skraca czas naprawy i zwiększa efektywność pracy.

Technologie UV firmy NOVOL mogą stanowić rewolucję w pracy warsztatu, znacząco skracając czas pracy, poprawiając jakość i trwałość napraw.

Spectral UV Novol

 

Konkurs

NOVOL Sp. z o.o.

NOVOL Sp. z o.o.

NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Od początku istnienia najwyższym priorytetem jest dla nas wysoka jakość, dlatego wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię. Ponad 90% produkcji to materiały do napraw lakierniczych, będące kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy profesjonalnego lakiernika. W ramach kilku linii produktowych NOVOL oferuje chemię do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych o szerokim zastosowaniu, przez szpachlówki o specjalistycznym przeznaczeniu, aż po podkłady akrylowe, lakiery bazowe, bezbarwne lakiery oraz pełną paletę materiałów uzupełniających. Wszystko po to, by realizować ważny cel jakim jest dostarczanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy w nowoczesnym warsztacie lakierniczym.

Profil Firmy

NOVOL Sp. z o.o.

Konkurs