Szkolenia techniczne online Nissens – efektywna nauka bez wychodzenia z domu!

15.5.2020

NTC – Nissens Training Concept to internetowa platforma wiedzy technicznej z zakresu samochodowych komponentów układów klimatyzacji oraz chłodzenia, doładowania i emisji silnika, a więc tych wszystkich systemów samochodowych, dla których Nissens Automotive A/S dostarcza już od prawie dziesięciu dekad części zamienne. Na platformie udostępnione są szkolenia online Nissens nt. diagnostyki i poprawnego montażu różnych typów produktów. Wystarczy wejść i zarejestrować się, aby bezpłatnie korzystać ze szkoleń. Po przejściu danego szkolenia można wygenerować certyfikat szkolenia.

Obecnie platforma NTC, dostępna pod adresem ntc.nissens.com, udostępnia 4 kategorie sposobów zdobywania wiedzy:

    a. Szkolenia do samodzielnej nauki, tzw. self-learning;
    b. Webinaria, tj. szkolenia online prowadzone przez trenerów;
    c. Testy wiedzy po odbyciu szkoleń na żywo;
    d. Bibliotekę informacji technicznych.

NTC jest w fazie ciągłego rozwoju. Do platformy dodawane są nieustannie nowe funkcje i udogodnienia, nowe treści, rozszerzana jest biblioteka kursów jak również ostatnio dodana została gra interaktywna jako ciekawa forma połączenia rozrywki z wiedzą. Interfejs strony dostępny jest w 14 językach, w tym w języku polskim. Większość modułów do samodzielnej nauki dostępna jest również w wersjach polskich.

Rozpocznij już dziś bezpłatne szkolenie z Nissens. Przejdź szkolenie i pobierz certyfikat!

Korzystanie z platformy NTC jest naprawdę intuicyjne. Aby rozpocząć, będziesz potrzebował dokonać jednorazowej rejestracji jako użytkownik. Pamiętaj, wprowadzając dane, że Twoje imię i nazwisko oraz nazwa firmy zostaną ujęte w tej samej formie na wydanych później certyfikatach.

Używając specjalnego linku, wprowadź swoje dane rejestracyjne i postępuj z instrukcjami, jakie otrzymasz następnie drogą mailową.

Po pierwszym logowaniu i zaakceptowaniu wymaganych prawem warunków prywatności strony, zobaczysz swój panel użytkownika. W zależności od otrzymanego dostępu, główne kategorie będą wyświetlać dostępne dla Ciebie materiały, tj. moduły szkoleń czy zaplanowane webinaria. W każdym momencie możesz też pobrać przyznane Ci certyfikaty. 

Przykładowy moduł do samodzielnej nauki: Sprężarka AC – instalacja i diagnostyka. Poziom 3 – ekspert

To jedno z najważniejszych szkoleń w dziedzinie klimatyzacji samochodowej, przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, którzy profesjonalnie zajmują się obsługą układów klimatyzacji. Szkolenie to może być również bardzo ważne i pomocne dla jednostek handlowych, które dystrybuują części układów zamiennych systemu AC, jak również dla osób, które zajmują się procesami reklamacji i kontrolą jakości części. Założeniem kursu jest szczegółowa instrukcja, jak poprawnie przeprowadzić wymianę sprężarki klimatyzacji. Niemniej kurs rozpoczyna się od dokładnej diagnostyki całego układu AC, która pozwoli ustalić i wyeliminować potencjalne przyczyny uszkodzenia pierwotnie zainstalowanego kompresora. Pozwala to na zrozumienie ważnych zależności w układzie oraz wpływu innych układów na poprawne działanie systemu klimatyzacji i samego kompresora, np. wpływ działania i typowe awarie układu elektrycznego pojazdu lub znaczenie i stosowanie środków przeznaczonych do układu AC, takich jak czynnik chłodzący lub środki smarujące czy kontrolujące szczelność układu. Program kursu składa się z 7 kroków, a czas jego trwania szacuje się na około 30-45 minut.

>>Zarejestruj się na platformie NTC<<

Inne polecane kursy to:
    • Turbo i układ doładowania, podstawy
    • Turbosprężarka – instalacja komponentu. Poziom 3 – ekspert

Przykładowy certyfikat:

Źródło: Artykuł sponsorowany (Nissens)

Nissens – Chłodnice Nissens Polska Sp.  z o.o

Nissens – Chłodnice Nissens Polska Sp.  z o.o

Początki Nissens sięgają 1921 roku. Dziś ta rodzinna firma jest jednym z największych na świecie producentów chłodnic i produktów powiązanych z chłodzeniem silnika oraz klimatyzacją samochodową. Zarządzana przez kolejne pokolenia rodziny Nissen, zaliczana jest do czołówki wytwórców części układów termicznych i klimatyzacji.

Profil Firmy

Nissens – Chłodnice Nissens Polska Sp.  z o.o