Szkolenia Inter Cars – wybieraj, co chcesz i czego potrzebujesz

Inter Cars
2.4.2019

Ponad 50 szkoleń wyłącznie dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych oraz blisko dziesięć dla specjalistów z rynku ciężarowego. Gros z nich to wydarzenia organizowane w ramach ShowCar i ShowTruck, inna część to prelekcje techniczne. Uczestnicy znaleźć mogą też szkolenia biznesowe. Edukacyjna karuzela Inter Cars trwa – zapisz się już dziś!

Szkolenia osobowe Inter Cars w kwietniu

Tylko w tym miesiącu Inter Cars przygotował cztery przystanki ze swoim mobilnym centrum szkoleniowym ShowCar. Specjaliści od napraw samochodów osobowych swoje umiejętności będą mogli podnosić kolejno w Stalowej Woli, Lublinie, Modlniczce i Inowrocławiu. We wszystkich tych miejscach zaplanowano spotkania prowadzone zarówno przez wykwalifikowaną kadrę trenerską Inter Cars, jak i szkoleniowców wywodzących się od czołowych dostawców w kraju, m.in. z firm Bosch, Magneti Marelli, Contitech, Elring, Valeo czy Nissens. Poza wspomnianymi wyżej lokalizacjami ShowCar, kwietniowe szkolenia Inter Cars odbędą się m.in. Miechowie, Szczecinie, Zamościu, Nysie, Gorzowie Wielkopolskim, Śremiu, Wrocławiu, Białymstoku i Koninie oraz w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Przeważająca część z nich to szkolenia techniczne, w szerokim wachlarzu znalazły się jednak również szkolenia biznesowe, m.in. z zarządzania serwisem samochodowym.

Na szkolenia można zapisać się na stronie https://intercars.com.pl/pl/osobowe/szkolenia/.

Szkolenia ciężarowe Inter Cars w kwietniu

W kwietniu na specjalistów od rynku ciężarowego czekać będzie dziewięć szkoleń – siedem bezpłatnych, zaplanowanych w ramach ShowTruck oraz dwa, które w drugiej połowie miesiąca odbędą się w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Ostatnie dwa to szkolenia ze zautomatyzowanej skrzyni biegów ZF AS-Tronic i EBS/ESP. Z kolei klienci, którzy zechcą wziąć udział w szkoleniach ShowTruck, spotkają się z nami w dniach 2-5 kwietnia w Mińsku Mazowieckim. Uczestników czeka wówczas seria niezwykle ciekawych warsztatów, m.in. z turbodoładowania silników spalinowych, testerów diagnostycznych TEXA i Bosch KTS Truck oraz z eTruck – narzędzia do zdalnej diagnostyki pojazdów ciężarowych.

Na szkolenia można zapisać się na stronie https://truck.intercars.com.pl/pl/ciezarowe/szkolenia/.

Pełna lista szkoleń znajduje się tutaj.

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę