System: Axalta Irus MIX – Axalta – Nominacja: Produkt Roku 2024

Axalta Irus MIX – Axalta – Nominacja: Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Axalta Irus to w pełni automatyczny, najbardziej zaawansowany cyfrowy proces zarządzania kolorami na świecie. Nieodłącznym elementem tego systemu jest Axalta Irus Mix – najszybszy, w pełni automatyczny mieszalnik, który zwiększa przepustowość i wydajność serwisu. Jest tak prosty w obsłudze, że każdy może go używać. Eliminuje przestoje, pozwalając lakiernikom na zajęcie się bardziej dochodowymi zadaniami.

Przemyślany projekt butelki i automatyczny proces zapewniają precyzyjne dozowanie i dokładne dopasowanie kolorów za każdym razem. Ergonomiczne butelki są wykonane w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Materiał zużyjesz do ostatniej kropli, co oznacza mniej odpadów. Ponadto urządzenie wykorzystuje standardowe butelki Axalta, których nie trzeba napełniać.

Powiązane firmy

Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o.

System zarządzania kolorami Axalta Irus jest kluczem do szybkiego oraz ekonomicznego dopasowania kolorów. Już dziś możesz zwiększyć swoją rentowność i zminimalizować wpływ na środowisko.

refinish.axalta.eu/Axalta-Irus-Mix-pl

Konkurs

Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o.

Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o.

Axalta jest światowym liderem branży materiałów lakierniczych oferującym swoim klientom innowacyjne, kolorowe, piękne i stabilne rozwiązania. Nasze produkty i systemy przeznaczone są do zastosowań na pojazdy osobowe, użytkowe oraz dla celów renowacyjnych, a także na silniki elektryczne, fasady budynków i inne obiekty przemysłowe. Lakiery zostały zaprojektowane z myślą o zapobieganiu korozji, zwiększaniu wydajności i zapewnianiu trwałości powlekanych powierzchni. Bazując na ponad 150 latach doświadczeń w branży lakierniczej, globalny zespół Axalta stale poszukuje sposobów, by jeszcze lepiej obsłużyć ponad 100 000 klientów w 130 krajach, oferując im najlepsze systemy lakiernicze i techniki ich aplikacji. Więcej informacji na stronie internetowej axalta.pl i na Twitterze @Axalta.

Oferta:

Axalta Coating Systems oferuje wysokiej jakości produkty marek: Standox, Spies Hecker, Cromax, Challenger oraz Duxone przeznaczone do napraw renowacyjnych. Oferta firmy Axalta obejmuje kompleksowe systemy do renowacji lakierów samochodów osobowych, jak również systemy do naprawy powłok lakierniczych na pojazdach użytkowych. Poza innowacyjnymi rozwiązaniami produktowym oraz doradztwem, zapewniamy wsparcie techniczne oraz szkoleniowe. Dysponujemy nowoczesnym Centrum Szkoleniowym oraz mobilnym Centrum Szkoleniowym – Demovan.

Więcej informacji na stronach internetowych:
standox.pl
spieshecker.pl
cromax.pl
axalta.pl/challenger

Profil Firmy

Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o.

Konkurs