Stanley Black & Decker w Ełku

20.8.2014

Już w najbliższą niedzielę Stanley Black & Decker weźmie udział w odbywającej się w Ełku imprezie motoryzacyjnej – Mazurskie Moto Show.

Wydarzenie dla wszystkich miłośników motoryzacji uświetnią zapierające dech w piersiach konkurencje wykonywane na specjalnie przystosowanych samochodach, motocyklach i ciężarówkach.

W niedzielę, 24 sierpnia 2014 r., namioty marek STANLEY, DeWALT i BLACK+DECKER staną na obwodnicy Ełku w ramach V Mazurskiego Moto Show. Każda z marek zaprezentuje swoje najważniejsze i najbardziej popularne narzędzia i elektronarzędzia, które będzie można przetestować, a niektóre nawet wygrać. Fani motoryzacji będą mogli sprawdzić się w konkursie zmiany kół na czas. Majsterkowicze w mierzeniu odległości przy użyciu posiadanych przy sobie przedmiotów pod warunkiem, że nie będzie to miara. Marka STANLEY zorganizuje na swoim stoisku także konkurs na najbardziej oryginalne zdjęcie z narzędziami w tle. Aby wziąć w nim udział należy polubić fanpage STANLEY Polska na Facebook i zgłosić zdjęcie wykonane na stoisku marki na Mazurskim Moto Show do konkursu. 5 najfajniejszych zdjęć zostanie nagrodzonych narzędziami STANLEY: m.in. zestawy wkrętaków, zestawy mechaniczne, latarki, koszulki, czapeczki. Osoby odwiedzające stoiska marek własnych firmy Stanley Black & Decker otrzymają także drobne upominki: smycze, zapachy samochodowe, czyściki do ekranów LCD, czapeczki, koszulki.

V Mazurskie Moto Show w Ełku to piknik dla amatorów motoryzacji, a także impreza rodzinna. Organizatorzy szacują, że w tym roku odwiedzi ich aż 50 tys. osób. Wśród atrakcji, które czekają na gości znajdą się ogólnopolskie wyścigi samochodów na ¼ mili, w tym roku po raz pierwszy również w „Klasie Premium” obejmującej auta o wartości powyżej 200 000 zł. Będą także: wyścigi i pokazy ciężarówek, pokazy FMX, czyli skoków z akrobacjami na motocyklach, pokazy stuntu, driftu i off-road. Na imprezę zawitają samochody militarne, repliki aut, wyjątkowe samochody zabytkowe. Będzie można skoczyć na bungee, a także polecieć balonem na lot widokowy nad jeziorami mazurskimi. Dla dzieci i rodzin zorganizowana zostanie ogromna strefa zabaw. Podczas imprezy odbędzie się także zbiórka krwi oraz szpiku kostnego przez PCK i ogólnopolski finał zawodów dla fanów piłki nożnej - Wojna Klubów.

Wszystkie potrzebne informacje na temat imprezy i udziału w niej można znaleźć na http://www.mazurskimotoshow.pl lub www.facebook.com/mazurskimotoshow.

Konkurs fotograficzny marki STANLEY odbędzie się na https://www.facebook.com/polskastanley.

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę