Schaeffler uruchomił nową ofertę szkoleń online dla mechaników

Nowa oferta szkoleń dla mechaników od Schaeffler
13.5.2020

Wychodząc naprzeciw potrzebom mechaników w okresie pandemii, Schaeffler uruchomił nową ofertę szkoleń online dla mechaników. Pierwsze szkolenia odbyły się już 26 marca i dotyczyły popularnego zagadnienia o dwumasowym kole zamachowym.

Do tej pory przeprowadzono 12 sesji treningowych, w których wzięło udział ponad 400 mechaników. 

Oferta szkoleń online Schaeffler REPXPERT jest ciągle uaktualniania. Obecnie oprócz DKZ oferta szkoleń internetowych obejmuje między innymi:

Powiązane firmy

Schaeffler Polska Sp. z o.o.
  • Układ sprzęgła, hydrauliczne systemy wysprzęglania – szkolenie z możliwością uzyskania certyfikatu;
  • Budowa i działanie koła dwumasowego – pytania i odpowiedzi – cykl odpowiedzi specjalistów Schaeffler na najczęściej zadawane pytania mechaników;
  • Naprawa z wykorzystaniem zestawów naprawczych LuK GearBOX – instruktażowe szkolenie, w jaki sposób korzystać z zestawów naprawczych LuK GearBOX, na przykładzie mechanizmu różnicowego BMW E90;
  • VW Audi 1.9/2.0 TDI – poprawna wymiana paska rozrządu – szkolenie z wymiany popularnego rozrządu zgodnie z procedurą producenta;
  • Montaż paska rozrządu w IVECO z silnikami 2,3D – praktyczne szkolenie na modelu silnika IVECO;
  • Honda Accord, Škoda Fabia, BMW X3 – problemy techniczne przy wymianie łożysk kół, omówienie nieoczywistych przypadków diagnozy i montażu;
  • Dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów ciężarowych przygotowano szkolenie z wymiany łożyska zespolonego w piaście osi DAF, Renault, Volvo.

Internetowe szkolenia Scheaffler REPXPERT prowadzone są przez doświadczonych specjalistów którzy łączą wiedzę producenta OE z praktyką warsztatową. W szkoleniach wykorzystywane są modele oraz filmy ilustrujące przekazywaną wiedzę. Specjaliści Schaeffler posługują się także konkretnymi przykładami usterek i prezentują diagnozę uszkodzeń na praktycznych przykładach.

Z ofertą szkoleń można się zapoznać na stronie www.szkolenia.repxpert.pl lub na portalu www.REPXPERT.pl. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować, podając swoje dane. Informacje o szkoleniach dostępne są także na profilu www.facebook.com/repxpert.polska.

Źródło: Artykuł sponsorowany (Schaeffler)

Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Schaeffler Polska Sp. z o.o.

Grupa Schaeffler jest wiodącym światowym dostawcą dla sektora motoryzacyjnego i przemysłowego. Oferta obejmuje precyzyjne komponenty i systemy do zastosowań w silnikach, przekładniach i podwoziach, a także rozwiązania w zakresie łożysk tocznych i ślizgowych do wielu zastosowań przemysłowych.

Schaeffler Automotive Aftermarket dostarcza najwyższej jakości części zamienne dla rynku motoryzacyjnego na całym świecie. Pod naszymi markami takimi jak LuK, INA i FAG oferujemy sprzęgła i systemy wysprzęglania, elementy silnika i przeniesienia napędu oraz elementy zawieszenia. Wszystkie części są optymalnie dopasowane oraz umożliwiają szybką i profesjonalną naprawę.

Dodatkowo nasz portal REPXPERT (www.repxpert.pl) oferuje obszerne informacje dla mechaników takie jak: instrukcje montażu, szkolenia, katalog online umożliwiający poprawny dobór części oraz informacje o narzędziach specjalnych. Aktualny harmonogram szkoleń i zapisy dostępne są na stronie: https://szkolenia.repxpert.pl/s01/kursy/grupy/.

Profil Firmy

Schaeffler Polska Sp. z o.o.