AutoExpert
Reklama
Reklama

RoTec prezentuje TURBOclean evo i TURBOblast evo

Preview
RoTec
1.8.2016
Reklama
Reklama

Ekologiczna myjka ciśnieniowa TURBOclean evo i specjalistyczna piaskarka warsztatowa TURBOblast evo do turbosprężarek i innych części samochodowych.

TURBOclean evo to udoskonalona wersja wysokociśnieniowej, ręcznej myjki warsztatowej do mycia części w przemyśle samochodowym. Najczęściej stosowana jest do mycia elementów regenerowanych turbosprężarek przed piaskowaniem lub śrutowaniem w celu usunięcia resztek oleju silnikowego oraz do mycia finalnego przed montażem części.

Reklama

Korpus i obudowa myjki zbudowane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a pokrywa wykonana jest z trwałego kompozytu. Myjka zapewnia bardzo duże ciśnienie natrysku dzięki wysokiej jakości, przemysłowej pompie wysokiego ciśnienia, która dostosowana jest do pracy ciągłej. Jest to również rozwiązanie ekologiczne dzięki zastosowaniu zamkniętego obiegu płynu myjącego i wydajnego detergentu. Obsługa myjki jest łatwa i przyjazna użytkownikowi, a prace konserwacyjne proste, m.in. dzięki zbiornikowi z płynem, który łatwo  można wysunąć dzięki zainstalowanym kółkom.  

 

Powiązane firmy

Reklama

TURBOblast evo to nowa wersja specjalistycznej warsztatowej piaskarki zaprojektowanej tak, aby szybko i wygodnie czyścić aluminiowe i żeliwne elementy turbosprężarek oraz inne części samochodowe. W procesie stosuje się ceramiczne proszki o uziarnieniu 150-600 mikrometrów. Wygodę pracy zapewnia wyciąg o dużej mocy i zamknięty obieg.  Urządzenie można również stosować do usuwania zabrudzeń z metalowych, ceramicznych i plastikowych elementów.

Obie maszyny są produkowane w Polsce, według projektu i na zlecenie firmy RoTec Polska. Urządzenia można przetestować w siedzibie firmy w Tychach.
 
RoTec Polska
43-100 Tychy
ul. Strefowa 8a
tel. +48 32 780 67 50
e-mail: [email zakodowany]
www.rotec.pl

Źródło: RoTec

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama