Retrofity OSRAM LEDriving HL Easy – autoExpert nominuje

Retrofity OSRAM LEDriving HL Easy – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Części i akcesoria warsztatowe

OSRAM LEDriving HL Easy to proste rozwiązania do modernizacji oświetlenia reflektorów samochodowych, które, dzięki temperaturze barwowej 6000 K, zapewniają stylowy wygląd i doskonałą jasność. Są przy tym znacznie trwalsze od żarówek. Jaśniejsze światło przekłada się na większy zasięg reflektorów, co ma wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa.

Retrofity OSRAM LEDriving HL Easy

Gama retrofitów HL Easy to produkty, których montaż w samochodzie jest bardzo łatwy i nie są przy tym wymagane żadne adaptery ani dodatkowe akcesoria. Ich cechą charakterystyczną jest to, że trzonek i wymiary są identyczne jak tradycyjnych żarówek.

To niezwykle kompaktowy zamiennik LED dla konwencjonalnych żarówek halogenowych w typach H7/H18, H4/H19 i H15. O to, by retrofity nie przegrzewały się w czasie pracy dba wbudowany, szybki wentylator.

Osram Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
tel. 22 376 57 00
www.osram.pl/am

OSRAM
OSRAM

OSRAM

OSRAM, z główną siedzibą w Monachium, to światowa wiodąca firma high-tech o historii datującej się na przeszło 110 lat wstecz. Początkowo skoncentrowana była na technologiach półprzewodników, natomiast obecnie produkty firmy znajdują bardzo zróżnicowane zastosowania: od wirtualnej rzeczywistości po pojazdy autonomiczne i od smartfonów po sieciowe, inteligentne rozwiązania oświetleniowe w budynkach i miastach. W oświetleniu pojazdów firma OSRAM jest światowym liderem rynkowym i technologicznym..

Tożsamość firmy ukształtowała długa tradycja w innowacji w dziedzinie technologii oświetleniowej. Czy to światło lasera dla pojazdów, zwiększone bezpieczeństwo dzięki rozpoznawaniu tęczówki czy inteligentnie podłączone oświetlenie, OSRAM kształtuje przyszłość wszelkiego rodzaju rozwiązaniami w obszarach światła widzialnego i niewidzialnego. OSRAM wykorzystuje nieskończone możliwości jakie daje światło, aby polepszać jakość życia jednostek i społeczności. Dzięki innowacjom OSRAM ludzie na całym świecie nie tylko będą lepiej widzieć, ale także lepiej się komunikować, podróżować, pracować i żyć.

 

Profil Firmy

OSRAM