Regeneracja katalizatorów SCR – Kaliński – autoExpert nominuje

Regeneracja katalizatorów SCR – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: części i akcesoria warsztatowe

Jako jedna z nielicznych firm realizujemy regenerację katalizatorów SCR oraz filtrów cząstek stałych za pomocą wymiany wkładów na nowe. Wymiana wkładów jest czasami jedyną możliwą metodą regeneracji. Przywraca pełną sprawność, jednocześnie jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż zakup nowego elementu.

Kalinski-Regeneracja-katalizatorow-SCR Kalinski

Regeneracja jest również działaniem ekologicznym, pozwala zmniejszyć wykorzystanie zasobów naturalnych, które są potrzebne do wyprodukowania kolejnej, nowej części.

Mamy stosowną wiedzę oraz doświadczenie w stosowaniu tej metody, co potwierdza tegoroczne wyróżnienie złotym medalem na targach EKOTECH.

Firma Kaliński działa na rynku od ponad 30 lat, świadcząc usługi oraz sprzedają produkty z zakresu układów wydechowych na terenie Polski i Europy.

Kaliński Układy Wydechowe
ul. Szamotulska 40
62-081 Chyby / Poznań
+48 61 814 27 77
serwis@kalinski.pl

Kalinski
Kaliński – Układy Wydechowe

Kaliński – Układy Wydechowe

Firma Kaliński działa na rynku przez ponad 30 lat, od początku przyjmując wąską specjalizację związaną z układami wydechowymi, oferując produkty do motocykli, samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn roboczych, rolniczych, budowlanych oraz innych pojazdów z silnikami spalinowymi.

Obecnie firma skupia swoje działania w obszarze regeneracji filtrów cząstek stałych oraz katalizatorów, które realizuje z użyciem dwóch unikalnych metod. Regenerację wykonuje z użyciem brytyjskiej maszyny Hartridge DPF 300 lub poprzez wymianę znajdujących się w środku wkładów.

Jako jedna z nielicznych firm realizujemy regenerację katalizatorów SCR oraz filtrów cząstek stałych za pomocą wymiany wkładów na nowe. Wymiana wkładów czasami jest jedyną możliwą metodą regeneracji. Regeneracja przywraca pełną sprawność, jednocześnie jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż zakup nowego elementu, jest ekologiczna.

Stosowna wiedza oraz doświadczenie w stosowaniu tej metody, potwierdza wyróżnienie usługi regeneracji złotym medalem 2023 przyznanym na targach EKOTECH w Kielcach.

„Kalińscy” świadczą swoje usługi i sprzedają produkty zarówno stacjonarnie w podpoznańskim serwisie w Chybach, jak i wysyłkowo, eksportując dużą cześć produkcji do krajów Unii Europejskiej. Firmę wyróżnia:

  • 30–letnie doświadczenie,
  • obszerny magazyn,
  • gwarancja jakości usług,
  • kompleksowość działań oraz
  • szybkość realizacji.

Profil Firmy

Kaliński – Układy Wydechowe