„Razem w przyszłość 2.0” z LOTOS Oil

„Razem w przyszłość 2.0” z LOTOS Oil Lotos Oil
1.6.2021

Startuje druga edycja programu LOTOS Oil będącego wsparciem kontrahentów spółki – to kontynuacja ubiegłorocznej akcji „Razem w przyszłość”.  W ramach nowej inicjatywy „Razem w przyszłość 2.0” podmioty współpracujące ze spółką mogą liczyć na wypłatę półrocznej premii już w lipcu oraz możliwość przenoszenia niewykorzystanych budżetów marketingowych na kolejne okresy. Ponadto dystrybutorzy mogą także otrzymać wsparcie marketingowe.

W ubiegłym roku spółka LOTOS Oil, by wesprzeć swoich kontrahentów w czasie epidemii koronawirusa, wdrożyła program, który zakładał całą gamę udogodnień rabatowych czy rozliczeniowych, mających wspomóc utrzymanie płynności i miejsc pracy w firmach współpracujących z LOTOS Oil. Teraz spółka uruchomiła nowy program, który ma pomóc w utrzymaniu i rozwoju kontrahentów w czasie luzowania obostrzeń covidowych. Podstawą tej akcji jest z jednej strony możliwość wypłaty w lipcu br. półrocznej premii w przypadku wykonania planu sprzedaży, a z drugiej strony możliwość przenoszenia budżetów marketingowych między okresami rozliczeniowymi.

W ramach nowego programu LOTOS Oil dystrybutorzy, którzy mimo ograniczeń związanych z pandemią, zrealizowali swoje plany sprzedażowe, otrzymają dodatkową pomoc w zakresie promocji ich marki na lokalnym rynku. Spółka zrealizuje bowiem nowe obrandowanie samochodów firmowych i wizualizację ich siedzib oraz ich klientów. 

Żyjemy w niezwykłych czasach, które wymagają nieszablonowego myślenia i elastycznego reagowania na sytuację rynkową. W naszym olejowym mikroświecie istnieje silna więź między producentem środków smarnych a ich dystrybutorem. Rodzaj współzależności, która wymaga czasem niestandardowych rozwiązań. Nasza ubiegłoroczna akcja spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, ponieważ oferowała realną pomoc w najtrudniejszym okresie pandemii. Postanowiliśmy ją powtórzyć i dziś, kiedy – wszystko na to wskazuje – zbliżamy się do stopniowego odmrażania gospodarki. Chcemy pomóc naszym partnerom w tym trudnym okresie – podkreśla Aleksandra Jankowska, wiceprezes Zarządu LOTOS Oil.

Wdrożenie programu „Razem w przyszłość 2.0” to przede wszystkim wsparcie kontrahentów spółki w ich działalności. Jednak idea tego typu inicjatyw podejmowanych przez LOTOS Oil ma także przełożenie na cały rynek. Indywidualna pomoc, ułatwienia we współpracy, programy bonusowe pośrednio wpływają również stymulująco i stabilizująco na funkcjonowanie lokalnych gospodarek i ochronę miejsc pracy.

Przekonaliśmy się, że polska gospodarka okazała się znacznie bardziej odporna, niż wielu z nas przewidywało wiosną ubiegłego roku. Wracamy na dobrze znane tory wzrostu, gdzie liczy się determinacja, jakość i współpraca pomiędzy producentem, dystrybutorem i użytkownikiem – zauważa Adam Sekściński, prezes Zarządu LOTOS Oil.

Okres luzowania obostrzeń przynosi także realną wizję runku, działającego na normalnych, przedcovidowych zasadach. Stąd LOTOS Oil podejmuje inicjatywy, które z jednej strony wspierają współpracujące ze spółką podmioty, a drugiej strony są kontynuacją długofalowych planów rozwojowych. Wiążą się one głównie z pracami zmierzającymi do rozpoczęcia produkcji środków smarnych w oparciu o technologie Hydrokrakingowego Bloku Olejowego. 

Rozpoczynając produkcję wysokojakościowych baz Gr. II dołączymy do grona największych uznanych firm światowych zapewniających kompleksowe i wszechstronne zaopatrzenie rynkowe. Na nowej technologii i innowacyjności produktów w pierwszej kolejności skorzystają nasi partnerzy handlowi, którzy byli z nami w trudnym 2020 roku i są, czy też dołączą do nas w tym roku. Byliśmy razem w najtrudniejszym momencie, będziemy i teraz, kiedy świat wraca do normalnego funkcjonowania. Współpraca z nami dziś, w przyszłości zaowocuje dostępem do najnowszej technologii i unikalnych technologicznie środków smarnych. Program „Razem w przyszłość 2.0” ma nie tylko pomóc w powrocie do normalności, ale także dać perspektywę na przyszłość – podsumowuje Adam Sekściński.

Artykuł sponsorowany

LOTOS Oil Sp. z o.o.

LOTOS Oil Sp. z o.o.

LOTOS Oil Sp. z o.o. to firma innowacyjna, producent i dystrybutor nowoczesnych środków smarowych oraz dostawca usługi serwisu olejowego, która sprawnie wykorzystuje narzędzia komunikacji z Klientem i skutecznie poprawia efektywność procesów biznesowych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy, dbałości o środowisko naturalne i spełnieniu wymagań prawnych.

Zadowoleni klienci w 84 krajach świata. Tysiące ton olejów rocznie, które trafiają do najbardziej wymagających odbiorców w kraju i zagranicą.  Oleje i smary LOTOS OIL są  synonimem sprawdzonych, wysokiej jakości nowoczesnych rozwiązań przewyższających najbardziej rygorystyczne normy technologiczne. Nasze produkty to najwyższa jakość i niezawodność. Innowacyjność i nowoczesność. Technologia i dbałość o środowisko naturalne. Jesteśmy LIDEREM technologii smarowania, a słowo LIDER- zobowiązuje.

Od początku działalności intensywnie budowaliśmy zaufanie naszych partnerów. Pogłębiamy wymianę doświadczeń, a w konsekwencji osiągamy wspólnie zakładane cele.  Dzięki temu nasze oleje i smary trafiają do odbiorców od Atlantyku po Pacyfik – od Panamy po Chiny. Sprawdzają się w ekstremalnie niskich temperaturach za kołem podbiegunowym i skrajnie wysokich temperaturach Afryki. Na rynkach w   schodnich jesteśmy   w gronie   najbardziej   liczących   się   eksporterów i konkurujemy  z największymi graczami branży olejowej na światowych rynkach. To trwały i konsekwentnie realizowany element naszej strategii.

LOTOS Oil wchodzi w skład Grupy Kapitałowej grupy LOTOS prowadzącej działalność w Polsce, Norwegii i na Litwie. Jesteśmy częścią dynamicznie rozwijającego się koncernu, specjalizującego się w  poszukiwaniach, wydobyciu i przerobie ropy naftowej oraz dystrybucji i sprzedaży szerokiego asortymentu produktów naftowych.

Grupa  LOTOS  poprzez  swoje  spółki  zależne  zarządza  siecią  blisko 480 stacji w Polsce, produkuje doskonałej jakości paliwo i asfalt oraz przoduje w sprzedaży najbardziej zaawansowanych technologicznie asfaltów modyfikowanych MODBIT na rynku krajowym.

Rafineria Grupy LOTOS jest drugą co do wielkości rafinerią w Polsce pod względem nominalnej rocznej mocy przerobowej wynoszącej około 10,5 milionów ton ropy naftowej rocznie. Firma Salomon Associates przygotowująca najważniejsze na świecie rankingi rafinerii uplasowała gdańską rafinerie wśród 25% najlepszych rafinerii wg. kluczowych wskaźników konkurencyjności takich jak marża przerobowa, efektywność energetyczna, efektywność służb utrzymania ruchu czy dostępność instalacji, jednocześnie plasując ją jako najnowocześniejszą rafinerie w środkowo-wschodniej Europie.

Uważnie słuchając potrzeb naszych Klientów, śledząc nowości technologiczne oraz obserwując zmiany rynkowe LOTOS Oil produkuje  i  dystrybuuje  najwyższej  jakości  oleje  samochodowe,  przemysłowe  i  smary,  oleje bazowe, a także kosmetyki i chemię samochodową. Za tym sukcesem stoją doskonałe bazy olejowe z rafinerii w Gdańsku, zaawansowana technologia wytwarzania, wybitna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników oraz najwyższej jakości dodatki uszlachetniające. Dzięki sprawnie działającym kanałom sprzedaży, zapewniamy szybkie dotarcie do Klientów finalnych z idealnie dopasowaną ofertą.

LOTOS OIL oferuje szeroką gamę produktów o najwyższych parametrach technologicznych dla motoryzacji i przemysłu. Kierowca zawsze może mieć pewność, że oleje silnikowe LOTOS to produkty stworzone bez technologicznych kompromisów, idealnie odpowiadające zaleceniom producentów silników i oczekiwaniom kierowców. Główne linie produktowe to syntetyczne oleje  premium  LOTOS  Quazar,  oleje  syntetyczne  LOTOS  Synthetic  z  formułą   Thermal    Control,    oraz  oleje mineralne i semisyntetyczne dedykowane do samochodów osobowych.  Dla samochodów ciężarowych i pojazdów specjalistycznych dedykujemy mineralne, semisyntetyczne i syntetyczne oleje Turdus.

LOTOS Oil oferuje oleje bazowe grupy I i grupy II,  linie produktowe Hydromil, Transmil i Remiz tworzące pełną ofertę olejów hydraulicznych, przekładniowych, turbinowych, oraz smarów przemysłowych, w tym 9 rodzajów nowoczesnych smarów SULFOCAL, w których jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy sulfonian wapnia. Ofertę uzupełniają oleje procesowe produkowane przy wykorzystaniu plastyfikatora Quantuilus oraz nowoczesne ciecze obróbkowe takie jak linia Emulsin.

Profil Firmy

LOTOS Oil Sp. z o.o.