Przełom w detailingu, jakiego jeszcze nie było – Ceramic Spray Coat

Przełom w detailingu, jakiego jeszcze nie było Inter Cars
19.3.2024

W ofercie Inter Cars zadebiutowała nowa natryskowa powłoka ceramiczna. Ceramic Spray Coat to zupełna nowość. Ta innowacyjna powłoka odmieni świat detailingu samochodowego, a najwyższa jakość to tylko jeden z jej atutów.

Technologia natrysku powłoki ceramicznej to owoc wieloletniej pracy specjalistów. Dzięki opracowaniu unikatowej formuły, możliwe jest zastosowanie jednej, najgrubszej możliwej warstwy natryskiwanej na auto – nie jest wymagane warstwowanie. Po aplikacji powłoka nie jest docierana na aucie, pozostaje do utwardzenia na lakierze.

Ceramic Spray Coat  Inter Cars

Powłoka Ceramic Spray Coat posiada potwierdzony laboratoryjnie certyfikat twardości 9H w skali ołówkowej. Badanie zostało wykonane przez polskie certyfikowane laboratorium zajmujące się badaniami materiałowymi.

Co mogą dzięki niej zyskać salony samochodowe oraz ich właściciele, którzy wprowadzą usługę zabezpieczenia lakieru do oferty?

Główną zaletą Ceramic Spray Coat będzie oczywiście dodatkowe źródło dochodu. W ofercie znaleźć może się również zabezpieczenie poprzez aplikację powłoki od razu w momencie zakupu przez klienta samochodu prosto z salonu. Usługa może być też kartą przetargową w przypadku klientów, którzy będą mocno walczyć o uzyskanie rabatu. Dla nich plusem może być wliczenie takowej usługi w ratę leasingu za samochód lub pojazd użytkowy – wskazuje Daniel Wicher, Senior Product Specialist z działu Wyposażenia Warsztatów w Inter Cars S.A.

W związku z premierą nowej natryskowej powłoki ceramicznej, Inter Cars uruchomił serię szkoleń, dzięki którym studia detailingowe mogą zacząć stosować powłoki w codziennej pracy – dowiedz się więcej tutaj! 

Szkolenia są darmowe i odbywają się w jednym ze studiów detailingowych w Warszawie. Po ich ukończeniu uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia oraz akredytację na aplikacje ceramicznych powłok natryskowych Ceramic Spray Coat.

Ceramic Spray Coat_natrysk Inter Cars

Jako firma, nie nakładaliśmy do tej pory żadnej powłoki tego rodzaju. Oferujemy usługi lakierowania oraz polerowania samochodów, a także wszelkie zabiegi odzyskiwania połysku. Ceramic Spray Coat jako produkt zapowiada się naprawdę dobrze. Na naszym rynku nie było do tej pory podobnego produktu, stąd też chcemy sprawdzić jego zastosowanie w praktyce. Niemniej, na pewno temat jest godny uwagi i zainteresowania, oby także ze strony klientów – mówi Łukasz Banasiak z firmy Elektromechanika Bano w wielkopolskich Żdżarach, który uczestniczył w jednym ze szkoleń akredytacyjnych.

Link do zapisów oraz więcej informacji i technologii dostępny jest na dedykowanej stronie internetowej – intercars.eu/ceramic-spray-coat

Artykuł sponsorowany Inter Cars

Inter Cars SA

Inter Cars SA

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.

Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2007 r. spółka podpisała porozumienie o połączeniu z firmą JC Auto - liderem w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki fuzji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym wzmocniła się istotnie rola Inter Cars SA, której celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Inter Cars SA posiada obecnie 153 filie w kraju (w tym 3 filie przemysłowe, 4 autobusowe i 5 stricte z asortymentem motocyklowym, 84 filii ciężarowych) oraz 106 oddziałów w Europie (Czechy, Bułgaria, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Łotwa, Włochy, Rumunia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką, klienci mają pod ręką pełny asortyment części oraz dużą ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Taka różnorodność sprawia, że w tej chwili jest to najbogatsza oferta w Polsce.

Obok dystrybucji części, firma prowadzi sprzedaż legendarnych marek motocykli Triumph i Ducati (poprzez sieć placówek o nazwie Inter Motors) oraz części i akcesoriów do innych motocykli. Inter Cars SA jest także właścicielem dwóch spółek produkcyjnych: Lauber Sp. z o.o. zajmującej się regeneracją części samochodowych oraz Feber Sp. z o.o. produkującej przyczepy i naczepy. Dbając o najwyższą jakość obsługi w warsztatach naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla mechaników i właścicieli firm.

Oferta:

Posiadamy w ofercie akumulatory motocyklowe od czterech producentów: YUASA, VARTA, EXIDE oraz 4RIDE.

YUASA, VARTA, EXIDE to renomowane marki plasujące się w światowej czołówce producentów akumulatorowych.

4RIDE jest marką własną Inter Cars SA, która powstała z myślą o osiągnięciu maksymalnie wysokiej jakości produktu przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Profil Firmy

Inter Cars SA