Program warsztatowy: eSowa – Inter Cars – Nominacja: Produkt Roku 2024

eSowa – Inter Cars – Nominacja: Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

eSowa – superbohater polskich warsztatów, sklepów motoryzacyjnych, hurtowni i przechowalni opon. To innowacyjne narzędzie używane na co dzień w tysiącach miejsc w całej Polsce, które optymalizuje pracę i zarządzanie serwisem. Dzięki zaawansowanym funkcjom eSowa usprawnia obsługę klientów od momentu wejścia do warsztatu aż po rozliczenie.

Jego supermoce obejmują możliwość wyszukiwania danych klientów, wgląd w historię napraw, wysyłanie SMS-ów z informacjami o zakończeniu napraw oraz inteligentne zarządzanie magazynami. Dzięki przejrzystemu terminarzowi właściciele mogą efektywnie planować pracę swoich zespołów, unikać chaosu i zwiększać wydajność.

Tworzenie zleceń napraw jest proste – wystarczy wybrać kontrahenta, pojazd, części zamienne i przypisać odpowiednich pracowników. 

eSowa umożliwia także przyjmowanie faktur i asygnat online. Użytkownicy mają dostęp do bezpłatnej subskrypcji czasów napraw, definicji części, zdjęć, zamienników i bazy kodów kresowych. Kompatybilność ze skanerami 2D ułatwia wprowadzanie danych z dowodu rejestracyjnego. 

eSowa to prawdziwy superbohater, który porządkuje i ułatwia pracę na każdym etapie działalności warsztatu.

eSowa

 

Konkurs

Inter Cars SA

Inter Cars SA

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.

Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2007 r. spółka podpisała porozumienie o połączeniu z firmą JC Auto - liderem w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki fuzji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym wzmocniła się istotnie rola Inter Cars SA, której celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Inter Cars SA posiada obecnie 153 filie w kraju (w tym 3 filie przemysłowe, 4 autobusowe i 5 stricte z asortymentem motocyklowym, 84 filii ciężarowych) oraz 106 oddziałów w Europie (Czechy, Bułgaria, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Łotwa, Włochy, Rumunia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką, klienci mają pod ręką pełny asortyment części oraz dużą ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Taka różnorodność sprawia, że w tej chwili jest to najbogatsza oferta w Polsce.

Obok dystrybucji części, firma prowadzi sprzedaż legendarnych marek motocykli Triumph i Ducati (poprzez sieć placówek o nazwie Inter Motors) oraz części i akcesoriów do innych motocykli. Inter Cars SA jest także właścicielem dwóch spółek produkcyjnych: Lauber Sp. z o.o. zajmującej się regeneracją części samochodowych oraz Feber Sp. z o.o. produkującej przyczepy i naczepy. Dbając o najwyższą jakość obsługi w warsztatach naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla mechaników i właścicieli firm.

Oferta:

Posiadamy w ofercie akumulatory motocyklowe od czterech producentów: YUASA, VARTA, EXIDE oraz 4RIDE.

YUASA, VARTA, EXIDE to renomowane marki plasujące się w światowej czołówce producentów akumulatorowych.

4RIDE jest marką własną Inter Cars SA, która powstała z myślą o osiągnięciu maksymalnie wysokiej jakości produktu przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Profil Firmy

Inter Cars SA

Konkurs