Produkt Roku 2024 – dokonaj wyboru

Produkt Roku 2024 – dokonaj wyboru Raven Media
4.7.2024

Największym wsparciem w rozwoju firm i całych branż są innowacyjne maszyny, urządzenia, technologie. Jednak by mogły one efektywnie wspierać firmy, muszą stać się powszechnie znane. Skierować reflektory na innowacyjne rozwiązania oferowane firmom motoryzacyjnym – to właśnie główny cel konkursu Produkt Roku marki medialnej autoEXPERT.

Strona głosowania

Konkurs w całości skoncentrowany jest na tym, by rozpropagować wśród firm motoryzacyjnych nowoczesne produkty i technologie oraz spowodować, by stały się one powszechnie znane. Wskazać jakie korzyści mogą osiągnąć serwisy motoryzacyjne, którzy zdecydują się na skorzystanie z najnowszej oferty rynkowej dostawców dla sektora motoryzacyjnego.

Strona głosowania

Co więcej, jak to z konkursami bywa, wprowadzamy element rywalizacji. Każdy z Czytelników może dokładniej przyjrzeć się nominowanym produktom i wskazać swoich faworytów zaprezentowanych w 3 kategoriach:

  • Wyposażenie warsztatu,
  • Części i akcesoria,
  • Chemia motoryzacyjna.

Jak zagłosować w konkursie na Produkt Roku:

  • wejdź na stronę naszego portalu przeznaczoną do głosowania, gdzie znajduje się zestawienie wszystkich nominowanych produktów;
  • klikając w konkretny nominowany produkt, w „nowym oknie” możesz przeczytać dodatkowe informacje o tej nominacji;
  • wybierz maksymalnie po 3 nominowane produkty dla każdej z kategorii (czyli łącznie możesz wybrać 9 produktów, ale nie więcej niż 3 dla jednej kategorii);
  • podaj adres e-mail i wyślij swoje typy;
  • następnie otrzymasz wiadomość o głosowaniu na podaną skrzynkę e-mailową (jeżeli nie znajdziesz wiadomości – sprawdź folder spam) i finalnie potwierdź, że to Ty oddałeś głos.

Strona głosowania

Ważne!
Pamiętaj, że możesz zagłosować tylko jeden raz.

Głosowanie trwa do 30 września 2024 r.
Wyniki zostaną ogłoszone w listopadzie 2024 r.

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę