Produkt nominowany: Środek do pielęgnacji tworzyw wewnątrz pojazdu Würth Polska

PRODUKT ROKU 2020: Środek do pielęgnacji tworzyw wewnątrz po
10.6.2020

Kategoria w konkursie: chemia motoryzacyjna

Preparat w spryskiwaczu zawiera wysokiej jakości woski karnauba i olejek jojoba do optymalnej  pielęgnacji wnętrza samochodu. Jest delikatny dla materiału i ma subtelny owocowy zapach. Preparat odświeża kolory, zapewniając im satynowy połysk. Eliminuje nieprzyjemne dźwięki powodowane przez ocierające się o siebie plastikowe elementy deski rozdzielczej. Przywraca pierwotny wygląd mocno zużytym tworzywom sztucznym. W nowszych samochodach zabezpiecza elementy wykonane z plastiku przed zbyt szybkim starzeniem. Już po pierwszym zastosowaniu otrzymujemy efekt czystego i odświeżonego wizualnie wnętrza bez konieczności odkurzania. Dodatkowo zapewnia długotrwałą ochronę przed wpływem czynników zewnętrznych i nie powoduje powstawania białawych przebarwień.
Środek do pielęgnacji tworzyw wewnątrz pojazdu Würth jest antystatyczny, nie zawiera fosforanów ani rozpuszczalników organicznych. W składzie produktu nie ma AOX oraz silikonu, a sam preparat jest szybko usuwany z wody ściekowej zgodnie z niemieckim standardowym testem ekologicznym B 5105.
Produkt jest biodegradowalny w ponad 95%.

Würth Polska Sp. z o.o.
ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
www.wurth.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę