Produkt nominowany: Moduły i pompy paliwa Delphi Technologies

PRODUKT ROKU 2020: Moduły i pompy paliwa Delphi Technologies
10.6.2020

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Wieloletnie doświadczenie Delphi Technologies w dostarczaniu technologii OE oraz pozycja lidera technologicznego pozwalają firmie tworzyć moduły i pompy paliwa wyróżniające się najwyższymi osiągami i gwarantujące satysfakcję klienta. Oferta Delphi Technologies do końca 2020 roku pokryje 90% europejskiego parku samochodowego.

Moduły i pompy paliwa Delphi Technologies zostały zaprojektowane z myślą o dostarczaniu natychmiastowego i ciągłego przepływu paliwa do szyny paliwowej i wtryskiwaczy silnika przy określonym ciśnieniu w układzie, co pozwala na bardziej wydajne działanie. Ponadto w niektórych przypadkach zespoły paliwowe zostały wyposażone w zintegrowane czujniki poziomu paliwa przekazujące dokładny odczyt poziomu paliwa w zbiorniku wskaźnikowi poziomu paliwa oraz układowi ECM/PCM.

Powiązane firmy

Cechami wyróżniającymi moduły i pompy paliwa firmy Delphi Technologies są: większe zaciski i ulepszone złącza, które likwidują nadmierny opór elektryczny, lepiej odprowadzają ciepło i zwiększają wydajność przepływu prądu, a także zawór odpowietrzający zbiornik paliwa, który odpowietrza zbiornik i zamyka dyszę napełniającą zbiornik.

Delphi Technologies
Stefana Batorego 8, 05-870 Błonie Pass, Polska
www.delphi.com
www.delphiaftermarket.com

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę