Produkt nominowany: Ekologiczne urządzenie do mycia części MEWA BIO-CIRCLE

PRODUKT ROKU 2020: Ekologiczne urządzenie do mycia części  M
10.6.2020

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Myjka nie wykorzystuje rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Płyn do mycia o zapachu świeżych zielonych jabłek ma neutralne pH i jest bezpieczny dla ludzkiej skóry. Zanieczyszczenia podlegają rozkładowi biologicznemu pod wpływem naturalnych mikroorganizmów.

Usuwać można zanieczyszczenia z części ze stali, stali szlachetnej i metali kolorowych, a także z wrażliwego na uszkodzenia aluminium. Dzięki inhibitorowi korozji elementy z aluminium nie pokrywają się w trakcie czyszczenia nalotem. Myjka efektywnie usuwa tłuszcze i oleje, sole, wiórki i pył czy organiczne związki chemiczne, takie jak np. cukier, a także pozostałości po procesie krakingu.

Powiązane firmy

MEWA BIO-CIRCLE Maxi to urządzenie stacjonarne o nośności 220 kg z wanną i pędzlem do czyszczenia dużych elementów. Jego powierzchnia robocza wynosi: 880 × 580 mm. Myjka waży 60 kg i mieści 100 l płynu pracującego w temperaturze 15–48°C.

MEWA BIO-CIRCLE Mini GT to mniejsza, mobilna wersja, zaopatrzona w kółka. Mobilna myjka waży 40 kg i mieści 80 kg płynu czyszczącego, a jej powierzchnia robocza wynosi 610 × 500 mm.

Urządzenia są wynajmowane przez firmę MEWA.

MEWA Textil-Service Sp. z o.o.
ul. Andersa 15, 41-200 Sosnowiec
tel. 32 363 82 60
e-mail: info@mewa-service.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę