PRODUKT ROKU 2019: Światła OSRAM LEDriving i kierunkowskazy w lusterkach OSRAM DMI do VW Golfa

OSRAM
4.7.2019

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Dla właścicieli VW Golfa VII (modele 08/2012-2017) OSRAM ma wyjątkowy zestaw: dedykowane przednie reflektory oraz kierunkowskazy w lusterkach. Wszystkie funkcje oświetlenia przednich reflektorów – świateł mijania, drogowych dziennych, pozycyjnych i kierunkowskazów – wykorzystują najnowocześniejszą technologię LED. Kierowca oprócz atrakcyjnego wyglądu, który został nagrodzony w konkursie German Design Award, zyskuje do 70% więcej światła o zdecydowanie bielszej barwie (do 100%), co znacząco poprawia bezpieczeństwo jazdy po zmroku.

W zamiennikach kierunkowskazów montowanych w bocznych lusterkach Dynamic Mirror Indicator również użyto diod, które powodują, że kierunkowskazy świecą nawet do 200% jaśniej i zapewniają dużo wyższy kontrast. Dynamiczny sposób prezentacji światła sprawia, że są znacznie łatwiejsze do zauważenia przez kierowców jadących z przeciwka. Wymiana fabrycznych lamp VW na modele OSRAM jest bardzo łatwa (plug & play), nie wymaga modyfikacji instalacji elektrycznej, a światła mają homologację drogową ECE.

OSRAM Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
tel. +48 22 376 57 00, faks: +48 22 376 57 02
www.osram.pl/am

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę