PRODUKT ROKU 2019: Sogefi Cabin3Tech+

Sogefi
4.7.2019

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Innowacyjny filtr kabinowy Cabin3Tech+ ma trzy warstwy dla optymalnej ochrony:

  1. syntetyczną warstwę do filtracji wstępnej przeznaczoną do wychwytywania pyłków roślinnych i innych cząstek zanieczyszczeń,
  2. warstwę węgla aktywnego pochłaniającą nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe gazy (toluen, n-butan, NO2, SO2), które mogą powodować bóle głowy, podrażnienia dróg oddechowych i kaszel,
  3. warstwę elektrostatyczną w technologii melt-blown, która skutecznie zatrzymuje drobne cząsteczki, takie jak otaczający kurz, pyłki kwiatowe i cząstki okładzin hamulcowych przez oddziaływanie elektrostatyczne. Cząsteczki o wielkości 2,5 mikrona są zatrzymywane w 98,8%. Cząsteczki te mogą dostawać się do płuc, powodując podrażnienia. Wiadomo, że wywołują one i nasilają choroby przewlekłe, takie jak astma, zapalenie oskrzeli i inne choroby układu oddechowego.

56 nowych referencji filtra Cabin3Tech+ dostępnych dla rynku części zamiennych (tzw. Aftermarket) pod markami Purflux i FRAM® obejmuje ponad 150 milionów samochodów w całej Europie, w tym takie marki jak Peugeot, Citroën, Toyota, Renault, FIAT, Volkswagen i wiele innych.

Sogefi Filtration SA
Parc Ariane IV, 7, Avenue du 8 Mai 1945
78280 Guyancourt – FRANCE
www.sogefigroup.com
www.cabin3techplus.com

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę