PRODUKT ROKU 2017: SPECTRAL WAVE 2.0 – innowacyjny system wodorozcieńczalny

Novol
18.7.2017
Reklama
Reklama

Kategoria w konkursie: chemia motoryzacyjna

Spectral Wave 2.0 to najnowszej generacji system bazowych lakierów wodorozcieńczalnych przeznaczony do lakierowania naprawczego samochodów osobowych, pozwalający na uzyskanie kilkunastu tysięcy kolorów z gotowych receptur oraz nieskończonej liczby własnych kombinacji.

Reklama

Ten niezwykle szybki w aplikacji oraz cechujący się krótkimi czasami schnięcia system umożliwia nakładanie warstw bazowych metodą „mokro na mokro”. A technologia take-shake-use – oparta o jednorazowe opakowania z regulacją dozy – sprawia, że Spectral Wave 2.0 jest dokładny, czysty i prosty w użyciu.

Technologia Spectral WAVE 2.0 to także indywidualne wsparcie i doradztwo techniczne oraz kolorystyczne, profesjonalne szkolenia w Centrum Szkoleniowym NOVOL, a także  nowoczesne pomoce dla klientów.

Powiązane firmy

Reklama

www.spectral.pl
NOVOL Sp. z o.o.
ul. Żabikowska 7/9
62-052 Komorniki
tel. +48 61 810 98 00
www.novol.pl
www.facebook.com/novolPL

 

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama