PRODUKT ROKU 2016: Ekologiczna myjka ciśnieniowa TURBOclean do mycia turbosprężarek i innych części samochodowych

RoTec
3.8.2016

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

TURBOclean to wysokociśnieniowa, ręczna myjka warsztatowa do mycia części w przemyśle samochodowym. Najczęściej stosowana jest do mycia elementów regenerowanych turbosprężarek przed piaskowaniem lub śrutowaniem w celu usunięcia resztek oleju silnikowego oraz do mycia finalnego przed montażem części.
Korpus i obudowa myjki zbudowane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a pokrywa wykonana jest z trwałego kompozytu.

Myjka zapewnia bardzo duże ciśnienie natrysku dzięki wysokiej jakości przemysłowej pompie wysokiego ciśnienia, która dostosowana jest do pracy ciągłej. Jest to również rozwiązanie ekologiczne dzięki zastosowaniu zamkniętego obiegu płynu myjącego i wydajnego detergentu. Obsługa myjki jest łatwa i przyjazna użytkownikowi, a prace konserwacyjne proste, m.in. dzięki zbiornikowi z płynem, który łatwo  można wysunąć dzięki zainstalowanym kółkom.

RoTec Polska
43-100 Tychy, ul. Strefowa 8a
tel. 32 780 67 50
marketing@rotec.pl
www.rotec.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę