PRODUKT ROKU 2015: S0001500 - Ściągacz wtryskiwaczy hydrauliczny wózek ELVIS PRESTIGE (Tesam)

2.7.2015

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Wyjmowanie zapieczonych i urwanych wtryskiwaczy przy użyciu przyrządów hydraulicznych. Wyciąganie wtryskiwacza tym przyrządem następuje poprzez pojedyncze lub podwójne zamocowanie adapterów do wyciąganego wtryskiwacza.
Zastosowanie napędu hydraulicznego i adapterów umożliwia wyciąganie wtryskiwacza w jego geometrycznej osi zgodnie z torem ruchu. Produkt zapakowany w wózek metalowy na kółkach, wyposażony w 8 szuflad. Szuflady wyposażone są w blokady uniemożliwiające wysuwanie kilku szuflad równocześnie. Wkłady szuflad wykonane są z pianki.
Każde narzędzie posiada przypisane miejsce w szufladzie. Dzięki takiemu rozwiązaniu panuje ład i porządek na stanowisku pracy. Każda wykonana część przechodzi dokładną analizę wytrzymałościową oraz jakościową, dzięki czemu można być pewnym, iż kupuje się produkt najwyższej jakości.
Cały proces naprawy tym przyrządem jest prosty i wygodny. Wykonujemy go na samochodzie, bez wyjmowania silnika! Zapraszamy!

Tesam S.C.
33-336 Łabowa 256 A
tel. +48 18 442 77 40

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę