Produkt nominowany: Stanowisko STW-1 do testowania wtryskiwaczy w systemie Common Rail

Stanowisko STW-1 do testowania wtryskiwaczy Common Rail Centrum Szkolenia Motoryzacji „Autoelektronika Kędzia”
30.6.2021

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Stanowisko STW-1 przeznaczone jest do testowania wtryskiwaczy w systemie Common Rail. Umożliwia wykonywanie standardowych testów w zakresie wydatku i przelewu, a także sporządzanie charakterystyk wtryskiwaczy i wykonywanie testów w zakresie określonym przez użytkownika. Możliwe jest również zastosowanie stanowiska do czyszczenia wtryskiwaczy zdjętych bezpośrednio z silnika.

Stanowisko dedykowane jest przede wszystkim warsztatom samochodowym, które naprawiają samochody wyposażone w system wtrysku oleju napędowego typu Common Rail. Przy konstruowaniu stanowiska położono szczególny nacisk na obniżenie ceny urządzenia, zmniejszenie jego gabarytów i łatwość obsługi. Układ pomiarowy jest całkowicie odporny na zanieczyszczenia, które mogą dostać się z wtryskiwaczy zdemontowanych z silnika. Stanowisko STW-1 otrzymało prestiżowe wyróżnienie na Międzynarodowych Targach w Poznaniu.

Centrum Szkolenia Motoryzacji
„Autoelektronika Kędzia”
ul. Ustrzycka 1, 61-324 Poznań-Spławie
www.autoelektronika.pl

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę