Produkt nominowany: Philips X-tremeVision Pro150

Produkt nominowany: Philips X-tremeVision Pro150 Lumileds
30.6.2021

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Najpopularniejszym źródłem oświetlenia pojazdów pozostają żarówki halogenowe. Philips, bazując na swoim ponadstuletnim doświadczeniu, systematycznie pracuje nad optymalizacją ich parametrów. Od początku Philipsowi przyświeca ten sam cel – zapewnienie optymalnej widoczności wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.
Przykładem tych działań jest żarówka halogenowa Philips X-tremeVision Pro150. Wartość ta oznacza większy procent wydajności w porównaniu z minimum, którego wymaga prawo. Na drodze przekłada się to na oświetlenie dodatkowych 70 m.

Powiązane firmy

Kolejnym wyróżnikiem tej żarówki jest bańka wykonana z unikalnego szkła kwarcowego Diamond Precision z filtrem UV. Wnętrze wypełnia specjalna mieszanka gazów zawierająca między innymi ksenon i krypton.

Żarówka Philips X-tremeVision Pro150 emituje światło o temperaturze barwowej 3400 K. Jaśniejsza i wydajniejsza wiązka nie pogorszyła jej żywotności – dla typu H7 czas ciągłej pracy obliczony jest do 450 godzin, a dla H4 – do 540 godzin. Dostępne są także typy H1, H11, HB3, HB4, HIR2 i W5W.

Lumileds Poland S.A.
ul. Partyzancka 66/72, 95-200 Pabianice
tel. 42 22 51 100
www.philips.pl/motoryzacja

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę