Produkt nominowany: MA STAR – potrójne bezpieczeństwo***** dla pojazdów o masie do 3,5 i 5,5 tony

Produkt nominowany: MA STAR – potrójne bezpieczeństwo***** MAHA
5.7.2021

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Jednym z produktów MAHA jest podnośnik dwukolumnowy z potrójnym zabezpieczeniem: MA STAR 3.5 / MA STAR 5.5 / MA STAR 6.5. Podnośnik występuje w wersji dla pojazdów o całkowitej masie do 3,5 t, 5,5 t i 6,5 t.

MA STAR standardowo wyposażony jest w wypróbowany i przetestowany pakiet nakrętek wrzeciona z samozabezpieczeniem gwintu, unikalny system wykrywania pęknięcia nakrętki „Żyrafa” (opracowany przez firmę MAHA) i zintegrowany hamulec silnika.

Podnośnik cechuje się *stabilną i solidną konstrukcją, *bezpieczeństwem aplikacji, *prostą konserwacją i serwisem, *łatwym uruchomieniem i *intuicyjną obsługą.

Klienci mają możliwość wyboru wielu dodatkowych opcji, m.in. oświetlenia LED czy opcji do podnoszenia samochodów elektrycznych, która pozwala na bezinwazyjne wyjęcie baterii.

W ofercie dostępne są wersje o udźwigu 3,5 i 5,5 t. Rozpoczęcie produkcji podnośnika o nośności 6,5 t planowane jest na IV kwartał 2021 roku.

Więcej informacji na www.maha.de.

MAHA Maschinenbau Haldenwang GmbH & Co. KG
Hoyen 20, 87490 Haldenwang, Niemcy
www.maha.de

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę