Poznaj ofertę sieci warsztatowej Q Service Castrol

Poznaj ofertę sieci warsztatowej Q Service Castrol Castrol
19.6.2024

Q Service Castrol to projekt stworzony z myślą o ustanowieniu nowego standardu na niezależnym rynku serwisów samochodowych.

Dzięki strategicznemu partnerstwu Inter Cars i marki Castrol, projekt ten oferuje niezrównane możliwości rozwoju i profesjonalizacji dla właścicieli warsztatów, które chcą wyróżniać się na rynku jako miejsca obsługujące klientów w najlepszym standardzie naprawy i obsługi. Marka Castrol, światowy lider w produkcji olejów i środków smarnych, wnosi do projektu swoją ekspertyzę oraz innowacyjne rozwiązania.

Dzięki wykorzystaniu produktów Castrol, warsztaty mogą oferować swoim klientom najwyższą jakość usług, co jest kluczowe dla budowania renomy i zaufania wśród klientów. Q Service Castrol wspierają liczni partnerzy, którzy dostarczają do warsztatów fachową wiedzę i sprawdzone rozwiązania. Wśród firm współpracujących z siecią są m.in. Castrol, Continental, Semperit, Bosch, Ate, Varta, ZF Aftermarket, NRF oraz marka Milwaukee.

intercars_q_service_castrol

Warsztaty zrzeszone w Q Service Castrol mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, które obejmuje:

  • Atrakcyjne warunki finansowe i programy lojalnościowe, 
  • Ekspertyzę techniczną i pomoc merytoryczną,
  • Intensywne działania marketingowe i budowanie wizerunku, 
  • Programy szkoleniowe i rozwój kompetencji pracowników, 
  • Wsparcie w zarządzaniu odpadami poprzez program Bio Service.

Przystąpienie do projektu Q Service Castrol to gwarancja rozwoju. Warsztaty, które przejdą pozytywnie proces audytu i zobowiążą się do przestrzegania najwyższych standardów jakości, zyskują możliwość dołączenia do sieci. 

Dzięki temu mogą oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, co jest kluczowe dla budowania długotrwałych relacji i pozyskiwania nowych klientów. Q Service Castrol to najlepszy wybór dla warsztatów, które pragną być postrzegane jako liderzy rynku, dla których najważniejsze są jakość, rozwój, profesjonalizm i satysfakcja klientów.

 

castrol_q_service_logo

Q Service Castrol –
 profesjonalna sieć warsztatów


ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15
01-943 Warszawa
www.qservicecastrol.eu

Marta Ciesielska

Marta Ciesielska
Z-ca Dyrektora Działu Sieci Serwisowych
 

Inter Cars SA

Inter Cars SA

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.

Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2007 r. spółka podpisała porozumienie o połączeniu z firmą JC Auto - liderem w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki fuzji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym wzmocniła się istotnie rola Inter Cars SA, której celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Inter Cars SA posiada obecnie 153 filie w kraju (w tym 3 filie przemysłowe, 4 autobusowe i 5 stricte z asortymentem motocyklowym, 84 filii ciężarowych) oraz 106 oddziałów w Europie (Czechy, Bułgaria, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Łotwa, Włochy, Rumunia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką, klienci mają pod ręką pełny asortyment części oraz dużą ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Taka różnorodność sprawia, że w tej chwili jest to najbogatsza oferta w Polsce.

Obok dystrybucji części, firma prowadzi sprzedaż legendarnych marek motocykli Triumph i Ducati (poprzez sieć placówek o nazwie Inter Motors) oraz części i akcesoriów do innych motocykli. Inter Cars SA jest także właścicielem dwóch spółek produkcyjnych: Lauber Sp. z o.o. zajmującej się regeneracją części samochodowych oraz Feber Sp. z o.o. produkującej przyczepy i naczepy. Dbając o najwyższą jakość obsługi w warsztatach naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla mechaników i właścicieli firm.

Oferta:

Posiadamy w ofercie akumulatory motocyklowe od czterech producentów: YUASA, VARTA, EXIDE oraz 4RIDE.

YUASA, VARTA, EXIDE to renomowane marki plasujące się w światowej czołówce producentów akumulatorowych.

4RIDE jest marką własną Inter Cars SA, która powstała z myślą o osiągnięciu maksymalnie wysokiej jakości produktu przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Profil Firmy

Inter Cars SA