Poznaj ofertę sieci warsztatowej Petronas

Poznaj ofertę sieci warsztatowej Petronas Petronas
19.6.2024

Dla Mistrzowskiego Warsztatu: Sieć partnerska PETRONAS, rozwijana w Polsce od 2020 r., liczy ponad 500 warsztatów w kraju i niemal 5 tys. w całej Europie. Są to zarówno wielostanowiskowe punkty serwisowe, jak i mniejsze warsztaty rodzinne.

Celem PETRONAS jest oferowanie Partnerom nie tylko wysokiej jakości produktów i usług, ale również aktywne wspieranie ich w osiąganiu długoterminowych celów. Sieć stawia na rozwój firm, przy jednoczesnym zachowaniu ich niezależności. Tylko w Polsce, liczba partnerów PETRONAS wzrosła w 2023 r. o ponad 20%. Na intensywny rozwój sieci wpływ mają liczne korzyści, jakie zyskują warsztaty.

Powiązane firmy

Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.

Dołączając do PETRONAS, można zdobyć zarówno wiedzę techniczną, jak i biznesową, która pozwala nawiązywać trwałe relacje z klientami. Obecność w sieci partnerskiej sprzyja rozwojowi działalności warsztatu, dzięki wsparciu w nabywaniu nowych kompetencji miękkich. To nie tylko dostęp do materiałów reklamowych, ale także realna wiedza dotycząca sprzedaży, komunikowania się z klientami, czy prowadzenia mediów społecznościowych, dostarczona w formie szkoleń.

Poza tym, elementy wizualne związane z globalną marką, taką jak PETRONAS, dodają wiarygodności i wzbudzają zaufanie klientów. PETRONAS realnie wspiera także działania promocyjne warsztatów zrzeszonych w sieci. W ubiegłym roku wystartował program testymoniali warsztatowych – materiałów video, w których właściciele firm opowiadają o swojej motoryzacyjnej historii.

Filmy są dodatkowo promowane przez PETRONAS w mediach, co pozwala na dotarcie do szerokiej grupy potencjalnych klientów warsztatów. Wszystkie historie, w tym firm takich jak:

  • ZMP Ruszel,
  • Silver Auto Service,
  • AS Rondo Kalisz,
  • Auto Gucio,
  • Vicar,

można obejrzeć na kanale YouTube PETRONAS.

Warsztaty zrzeszone w sieci PETRONAS mogą także liczyć na wsparcie w zakresie obsługi klienta. W tym celu firma nawiązała współpracę z dostawcą innowacyjnego oprogramowania dla warsztatów samochodowych: Motowarsztat.pl. Dzięki niej warsztaty, które dołączą teraz do sieci PETRONAS, otrzymają bezpłatny dostęp do aplikacji Motowarsztat na 12 miesięcy.

Oprogramowanie CRM, o którym mowa, służy do zarządzania relacjami z klientami i dostawcami serwisu samochodowego. Możliwość skorzystania z aplikacji Motowarsztat nie tylko zwiększa efektywność pracy warsztatów, ale także podnosi jej komfort.

Jeśli również chcesz skorzystać z tej możliwości i dołączyć do sieci, skontaktuj się z dystrybutorem lub odwiedź stronę PETRONAS dla Partnerów. Zostań jednym z mistrzowskich warsztatów i wzmocnij swoją pozycję na lokalnym rynku!

RAVENOL

+48 698 854 569
pawel.staniek@pli-petronas.com
 

Pawel_Staniek

Paweł Staniek
A&I Distributor
Development Manager Sales 
 

Artykuł sponsorowany

Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.

Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.

PETRONAS Lubricants International (PLI) to globalna firma zajmująca się wytwarzaniem i sprzedażą produktów olejowych PETRONAS, koncernu naftowego z Malezji. Założona w 2008 roku, produkuje i sprzedaje pełną gamę wysokiej jakości olejów samochodowych i przemysłowych na ponad 100 rynkach na całym świecie. Przedsiębiorstwo aktywnie partycypuje w ewolucji branży w stronę zrównoważonego rozwoju.

Z siedzibą w Kuala Lumpur, PLI posiada ponad 30 biur marketingowych w 28 krajach, zarządzanych przez biura regionalne w Kuala Lumpur, Pekinie, Turynie, Belo Horizonte, Chicago i Durbanie.

PETRONAS Lubricants International jest działem technicznym stojącym za partnerstwem PETRONAS z zespołem Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS i jest odpowiedzialny za zaprojektowanie, rozwój i dostawę rozwiązań Fluid Technology Solutions™ - z dostosowanymi olejami, paliwem i płynami przekładniowymi zasilającymi bolidy.

Czołowe linie produktowe PETRONAS to gama Syntium, Urania, Tutela, Sprinta, Iona, Arbor oraz Industrial Solutions dla przemysłu.

Profil Firmy

Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.