Poznaj ofertę sieci warsztatowej Checkstar Service Network

Poznaj ofertę sieci warsztatowej Checkstar Service Network Checkstar Service Network
19.6.2024

Magneti Marelli Checkstar Service Network to ogólnoświatowa sieć autoryzowanych warsztatów samochodowych, stworzona z myślą o najlepszych standardach obsługi.

Obecnie sieć Checkstar obejmuje 4900 warsztatów zlokalizowanych na całym świecie (1800 we Włoszech, 1200 w Hiszpanii i Portugalii, 160 w Grecji, 32 w Chorwacji, 1.351 w Brazylii, 40 w Argentynie, Paragwaju i Urugwaju).

W 2008 r. polski oddział Magneti Marelli również r ozpoczął pracę nad stworzeniem sieci autoryzowanych warsztatów Magneti Marelli Checkstar – w tej chwili ich liczba wynosi 120 i ciągle rośnie... System Checkstar to projekt skierowany przede wszystkim do niezależnych warsztatów samochodowych, którym Magneti Marelli może zaoferować partnerstwo zarówno w sferze know-how, jak i wsparcia handlowego.

Magneti Marelli

Przystępując do sieci Magneti Marelli Checkstar, serwis dostaje się pod merytoryczną opiekę doświadczonej firmy, dokonuje skoku jakościowego potrzebnego do tego, aby właściciele samochodów utożsamiali warsztat z rzetelną i fachową obsługą, za którą stoi wykwalifikowany personel.

Magneti Marelli umożliwia zapoznawanie się z nowościami motoryzacyjnymi, aby warsztat mógł właściwie wykorzystywać nowoczesne wyposażenie warsztatowe i w dowolnym momencie zasięgał opinii najbardziej wykwalifikowanych doradców, a także korzystał z bezpośredniej pomocy w tematach: 

  • szkoleń,
  • informacji technicznej, 
  • wsparcia,
  • diagnostyki,
  • obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Oferujemy serwisom, które chcą rozszerzać swoje usługi, kompleksowe rozwiązania towarzyszące warsztatom na ścieżce rozwoju i innowacji. Z myślą o przyszłości stworzyliśmy i wdrożyliśmy wszystkie przydatne elementy do obsługi pojazdów hybrydowych i elektrycznych, od sprzętu, narzędzi, szkoleń, po materiały wymagane do utworzenia specjalnego obszaru przeznaczonego do pracy przy pojazdach hybrydowych oraz elektrycznych – zgodnie z odpowiednimi przepisami.

Aby warsztat mógł być zawsze rozpoznawalny, oferujemy uzyskanie prestiżowego image. Magneti Marelli Checkstar posiada instrumenty do kreowania image firmy w postaci plafonów świetlnych, flag, banerów, elementów wyposażenia wnętrza, ubrań warsztatowych oraz gadżetów. Nie zapominając przy tym o nazwie serwisu który można umieścić na zewnętrznej części wizualizacji – obok logo Magneti Marelli Checkstar.

Aby serwis czuł się wyróżniony, oprócz wizualizacji otrzymuje atrakcyjny rabat na wyposażenie warsztatowe oraz szkolenia techniczne. Nasze serwisy otrzymują w specjalnych cenach dostęp do platform wsparcia warsztatowego typu Autodata czy Retis oraz bezpłatny dostęp do strefy internetowej zawierającej wsparcie techniczne oraz marketingowe. Autoryzowany serwis bierze udział w programie lojalnościowym, posiada reklamę na stronie MM wraz z lokalizatorem, ma również możliwość używania logotypu oraz marki Magneti Marelli.

MagnetiMarelli

Marelli Aftermarket Poland Sp. z o.o.
plac pod Lipami 5
40-476 Katowice

Szymon Latos

Szymon Latos
specjalista ds. rozwoju sieci Checkstar
tel. 602 492 200
szymon.latos@marelli.com
magnetimarelli-checkstar.pl

Artykuł sponsorowany