Poznaj ofertę sieci warsztatowej EuroWarsztat / NexDrive

Poznaj ofertę sieci warsztatowej EuroWarsztat / NexDrive EuroWarsztat – Nexdrive
19.6.2024

Sieć niezależnych serwisów samochodowych EuroWarsztat zainicjowana przez Groupauto CEE zrzesza 7419 punktów serwisowych na terenie 5 kontynentów.

Nazwa sieci warsztatowej:

EuroWarsztat / NexDrive

W Polsce sieć tworzy około 225 serwisów, a ich liczba stale rośnie, co tworzy solidną sieć, w której klienci krajowi i zagraniczni mogą skorzystać z pomocy fachowców, otrzymując najwyższe standardy obsługi klienta i napraw.

Wszystkie EuroWarsztaty mogą dołączyć do innowacyjnej sieci NexDrive, której założeniem jest obsługa oraz naprawa pojazdów z napędami alternatywnymi. Organizatorem sieci NexDrive jest Alliance Automotive Group, która zapewnia międzynarodowy poziom jakości usług.

eurowarsztat_nexdrive

Zakres usług:

Diagnostyka, przeglądy, mechanika, klimatyzacja, elektryka, blacharstwo, lakiernictwo, wulkanizacja oraz inne.

Kompleksowa naprawa i serwisowanie pojazdów PHEV/EV.

Pełna lista oferowanych usług w poszczególnych serwisach dostępna jest na stronach: eurowarsztat.pl oraz nexdrive.pl.

Korzyści z przystąpienia do sieci:

  • Wizualizacja – wsparcie przy tworzeniu wizualizacji obiektu w oparciu o standardy sieci oraz projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb.
  • Szkolenia – warsztaty zrzeszone w sieci mogą korzystać z bogatej oferty bezpłatnych szkoleń, które dopasowane są do aktualnych potrzeb:

Właściciele serwisów – poszerzanie wiedzy z zarządzania serwisem oraz poprawa efektywności finansowej i operacyjnej.
Doradcy serwisowi – nauka sposobów komunikacji z klientem i technik sprzedaży.
Mechanicy – szkolenia z zakresu diagnostyki i naprawy pojazdów dostosowane do aktualnych potrzeb rynkowych oraz poziomów wiedzy.
Nowością w sieci są szkolenia przygotowujące serwisy do obsługi pojazdów hybrydowych i elektrycznych.

  • Wsparcie techniczne – udostępniamy wsparcie w postaci infolinii w zakresie nietypowych i trudnych usterek pojazdów.
  • Marketing – organizujemy promocje oraz kampanie dla EuroWarsztatów, urozmaicone ofertą naszych dystrybutorów. Prowadzimy działania w formie marketingu cyfrowego i docieramy do klientów ostatecznych, m.in. w social media i w TV.
  • Program lojalnościowy EuroClub – zakupy u dystrybutorów Groupauto CEE są premiowane punktami, które można wymieniać na nagrody wspierające dalszy rozwój serwisu.

EuroWarsztat Flota: program dedykowany klientom flotowym, dzięki któremu warsztaty otrzymują zlecenia napraw czy przeglądów eksploatacyjnych, koordynowane przez zespół działu flotowego.

Główne kryteria wstąpienia do sieci: pozytywny wynik audytu koordynatora EuroWarsztat, min. 3 stanowiska robocze (w NexDrive – jedno przystosowane do obsługi pojazdów PHEV/EV) oraz wydzielone Biuro Obsługi Klienta i poczekalnia.

EuroWarsztat

Organizator Sieci:
Groupauto CEE

www.eurowarsztat.pl
www.nexdrive.pl

Andrzej Guzek

Andrzej Guzek
Network Manager

tel. +48 22 292 83 80

Artykuł sponsorowany