OSRAM Battery PRO – urządzenie do akumulatora – autoExpert nominuje

OSRAM Battery PRO – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

Rodzina OSRAM Battery PRO to wydajne akcesoria, które ułatwią konserwację akumulatora. Tester akumulatorów OSRAM BATTERYtest PRO pozwala przeprowadzić kompletny test kondycji akumulatora i układów elektrycznych w pojazdach z instalacjami 12 i 24 V. Przy okazji kontroli stanu akumulatora, urządzenie może zweryfikować także kondycję alternatora, rozrusznika i połączenie z masą. OSRAM BATTERYcharge PRO to profesjonalne prostowniki, odpowiednie do szerokiej gamy typów akumulatorów 12 i 24 V.

OSRAM Battery PRO

Urządzenia mogą także pełnić funkcję zasilacza podtrzymującego. Battery-Start Pro 700 to profesjonalny booster, który w kilka chwil pozwoli uruchomić silniki benzynowe o pojemności do 8 l oraz wysokoprężne do 6 l. Litowa bateria to aż o 75% niższa masa w porównaniu z boosterami kwasowo-ołowiowymi o takich samych parametrach.

Osram Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa
tel. 22 376 57 00
www.osram.pl/am

OSRAM

OSRAM

OSRAM

OSRAM, z główną siedzibą w Monachium, to światowa wiodąca firma high-tech o historii datującej się na przeszło 110 lat wstecz. Początkowo skoncentrowana była na technologiach półprzewodników, natomiast obecnie produkty firmy znajdują bardzo zróżnicowane zastosowania: od wirtualnej rzeczywistości po pojazdy autonomiczne i od smartfonów po sieciowe, inteligentne rozwiązania oświetleniowe w budynkach i miastach. W oświetleniu pojazdów firma OSRAM jest światowym liderem rynkowym i technologicznym..

Tożsamość firmy ukształtowała długa tradycja w innowacji w dziedzinie technologii oświetleniowej. Czy to światło lasera dla pojazdów, zwiększone bezpieczeństwo dzięki rozpoznawaniu tęczówki czy inteligentnie podłączone oświetlenie, OSRAM kształtuje przyszłość wszelkiego rodzaju rozwiązaniami w obszarach światła widzialnego i niewidzialnego. OSRAM wykorzystuje nieskończone możliwości jakie daje światło, aby polepszać jakość życia jednostek i społeczności. Dzięki innowacjom OSRAM ludzie na całym świecie nie tylko będą lepiej widzieć, ale także lepiej się komunikować, podróżować, pracować i żyć.

 

Profil Firmy

OSRAM