Oleje MPM – autoExpert nominuje

Oleje MPM – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Chemia motoryzacyjna

ELIT Polska w ramach LKQ Europe ma w swojej ofercie różnorodne marki produktów. Dzięki temu eksperci z branży motoryzacyjnej mogą korzystać z najlepszych firm w jednym miejscu. W połączeniu z bardzo dobrą dystrybucją dużą popularnością cieszą się m.in. oleje marki MPM.

Firma MPM powstała w Niderlandach i od ponad 2 5 lat jest ekspertem w dziedzinie środków smarnych i płynów samochodowych. Od samego początku istnienia marki misją MPM Oil jest pozycja dostawcy wszelkiego rodzaju środków smarnych i płynów, jakich potrzebują nowoczesne światowe floty samochodowe.

Oleje-MPM MPM

W ofercie znajdują się wyłącznie produkty dopuszczone przez OEM. Obecnie do dyspozycji klientów MPM Oil ma ponad 350 różnych środków smarnych ze wszystkimi certyfikatami potrzebnymi do profesjonalnej dystrybucji produktów najwyższej jakości.

Oleje MPM wyróżniają się wszechstronnością, reprezentowaną przez oleje o standardowych i wydłużonych okresach między wymianami. Dostępne są oleje o niskiej lepkości. Mają idealną równowagę między lepkością a płynnością. Nadają się zarówno do najnowocześniejszych silników, a także jednostek napędowych poprzednich generacji. W gamie produktów MPM są również oleje do samochodów z filtrami cząstek stałych.

MPM International Oil Company B.V.
Cyclotronweg 12629 HN,
Delft, Holandia
mpmoil.pl

MPM