Olej silnikowy: PETRONAS Syntium 7000 Hybrid 0W-20 – PETRONAS – Nominacja: Produkt Roku 2024

Olej silnikowy Syntium 7000 Hybrid 0W-20 – Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: chemia

W pełni syntetyczny olej dla benzynowo-elektrycznych pojazdów hybrydowych.

Opracowany z wykorzystaniem technologii CoolTech+TM, dzięki czemu chroni silnik i zapewnia optymalny poziom smarowania w bardzo niskich temperaturach, maksymalizując wydajność i moc silnika, zmniejszając przy tym zużycie paliwa i emisję spalin. Zapewnia ochronę przed przedwczesnym zapłonem przy niskich prędkościach (LSPI) w pojazdach z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Powiązane firmy

Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.

PETRONAS Syntium 7000 Hybrid OW-20 skutecznie redukuje tarcie między ruchomymi częściami, zmniejszając generowane ciepło, oferując lepszą ochronę przed zużyciem i optymalną wydajność silnika przez cały okres między wymianami oleju oraz zapewniając optymalne osiągi przy niższym zużyciu paliwa i emisji spalin.

PETRONAS LUBRICANTS POLAND Sp. z o.o.
ul. Lubicz 17B, 31-503 Kraków
https://pl.pli-petronas.com/pl/strona-glowna

Konkurs

Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.

Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.

PETRONAS Lubricants International (PLI) to globalna firma zajmująca się wytwarzaniem i sprzedażą produktów olejowych PETRONAS, koncernu naftowego z Malezji. Założona w 2008 roku, produkuje i sprzedaje pełną gamę wysokiej jakości olejów samochodowych i przemysłowych na ponad 100 rynkach na całym świecie. Przedsiębiorstwo aktywnie partycypuje w ewolucji branży w stronę zrównoważonego rozwoju.

Z siedzibą w Kuala Lumpur, PLI posiada ponad 30 biur marketingowych w 28 krajach, zarządzanych przez biura regionalne w Kuala Lumpur, Pekinie, Turynie, Belo Horizonte, Chicago i Durbanie.

PETRONAS Lubricants International jest działem technicznym stojącym za partnerstwem PETRONAS z zespołem Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS i jest odpowiedzialny za zaprojektowanie, rozwój i dostawę rozwiązań Fluid Technology Solutions™ - z dostosowanymi olejami, paliwem i płynami przekładniowymi zasilającymi bolidy.

Czołowe linie produktowe PETRONAS to gama Syntium, Urania, Tutela, Sprinta, Iona, Arbor oraz Industrial Solutions dla przemysłu.

Profil Firmy

Petronas Lubricants Poland sp. z. o. o.

Konkurs