Nowa siedziba Działu Handlowego AS-PL

AS-PL
30.7.2018

We wrześniu br. zakończy się budowa nowego oddziału firmy AS-PL, który jest odpowiedzią na stały rozwój firmy oraz poszerzanie katalogu nowych rynków. Będzie on zlokalizowany w Pannatoni Park Gdańsk przy ulicy Elbląskiej. W nowym budynku znajdzie się kompleks biurowy oraz duża hala magazynowa.

Powierzchnia nowej hali magazynowej będzie wynosić 3000 m2. Mieścić się w niej będą popularne produkty z oferty AS-PL. Tak duża przestrzeń pozwoli zwiększyć dostępność towarów, co skutkować będzie wzrostem wyników sprzedażowych. Duże zainteresowanie wyrobami polskiego producenta spowodowało, że produkty z magazynu trafiają do dystrybutorów na całym świecie.

W kompleksie biurowym o powierzchni 500 m2. będzie się znajdował dział handlowy. Wraz ze wzrostem zainteresowania produktami AS-PL, firma nie odrzuca możliwości powiększenia zespołu o nowych pracowników. Osoby te otrzymają do dyspozycji nowoczesne stanowiska pracy oraz w pełni wyposażone zaplecze socjalne oraz sanitarne.

Otwarcie hali magazynowej i biura planowane jest na październik tego roku.

Źródło: AS-PL

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę