NOVOL – pakiet SPECTRAL PERFECT LOOK – autoExpert nominuje

NOVOL – pakiet SPECTRAL PERFECT LOOK – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: Chemia motoryzacyjna

Rosnące wymagania właścicieli samochodów, chęć wyróżnienia się, podkreślenia indywidualnego charakteru i wyjątkowości swojego auta to przyczyny, dla których stworzyliśmy pakiet technologiczny SPECTRAL PERFECT LOOK.

NOVOL-SPECTRAL-PERFECT-LOOK NOVOL

Dla serwisu zastosowanie pakietu pozwala wykonać naprawę w najwyższej jakości koniecznej dla wymagających klientów i aut marek premium oraz – co równie ważne – uzyskać odpowiednie marże.

W skład pakietu wchodzą:

  • lakier bezbarwny KLAR 505-00 o idealnej rozlewności, transparentności i bezkonkurencyjnej głębi połysku;
  • wyjątkowo twardy i odporny na zarysowania lakier matowy KLAR 535-00, z możliwością regulacji stopnia matu, bez efektu chmurzenia;
  • płynna szpachlówka GLAZE zapewniająca idealnie gładkie wykończenie dzięki doskonałej rozlewności, płynnym przejściu między szpachlówką i podłożem, bardzo łatwemu szlifowaniu zapewnionemu przez mikrosferyczne wypełniacze;
  • WAVE 2.0 – nowoczesna i jedna z najszybszych baz wodorozcieńczalnych na rynku do aplikowania mokro na mokro, o wysokiej stabilności, doskonałym kryciu oraz szerokiej bazie kilkudziesięciu tysięcy receptur.

NOVOL Sp. z o.o.
ul. Żabikowska 7/9, 62-052 Komorniki
tel. +48 61 810 98 00
nfamily.novol.com | www.novol.com
www.facebook.com/novolPL

NOVOL

 

NOVOL Sp. z o.o.

NOVOL Sp. z o.o.

NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Od początku istnienia najwyższym priorytetem jest dla nas wysoka jakość, dlatego wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię. Ponad 90% produkcji to materiały do napraw lakierniczych, będące kompleksowym rozwiązaniem problemów w pracy profesjonalnego lakiernika. W ramach kilku linii produktowych NOVOL oferuje chemię do renowacji powłok lakierniczych: od szpachli uniwersalnych o szerokim zastosowaniu, przez szpachlówki o specjalistycznym przeznaczeniu, aż po podkłady akrylowe, lakiery bazowe, bezbarwne lakiery oraz pełną paletę materiałów uzupełniających. Wszystko po to, by realizować ważny cel jakim jest dostarczanie rozwiązań zwiększających efektywność pracy w nowoczesnym warsztacie lakierniczym.

Profil Firmy

NOVOL Sp. z o.o.