Myjki ultradźwiękowe firmy Ultratecno w ofercie firmy RoTec Polska

RoTec
20.6.2017

Firma RoTec Polska od początku tego roku rozszerzyła portfolio oferowanych maszyn o nowe urządzenia – myjki ultradźwiękowe firmy Ultratecno.

RoTec Polska jest oficjalnym dystrybutorem firmy Ultratecno w Polsce i ma w ofercie wanny ultradźwiękowe o pojemności od 100 do 12 000 litrów! Na tle konkurencji wyróżniają się one przede wszystkim lepszą wydajnością mycia dzięki zastosowaniu ultradźwięków o częstotliwości 28 kHz przy zastosowanej jednocześnie specjalnej izolacji akustycznej i cieplnej. Są również wielokomorowe wersje tych urządzeń. Dzięki tym oraz innym innowacyjnym cechom, firma Ultratecno jest liderem na rynku mycia ultradźwiękowego w przemyśle – zarówno w produkcji, jak i regeneracji części takich jak głowice cylindrów, tłoki, bloki silników, chłodnice, turbosprężarki, pompy, filtry i wiele innych.

Więcej na: www.ultratecno.eu.

Reklama

Źródło: RoTec Polska

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę